Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnaturka i awatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Chciałbym aby ktoś z was podjął wyzwanie i zrobił mi Sygnę i Awek :)

 

Tematyka : WWE - Zeby był Randy Orton i Rey Mysterio - Najlepiej na jednej sygnie :)

Kolorystyka : Dowolna

Długość, szerokość : Taka jaka jest dozwolona na MPCforum

Napis na sygnie i avku : Nick z forum czyli Wiku i mozecie cos tam jeszcze dodac

 

Prosił bym aby sygne i awka wklejali w tym temacie.

 

Jesli mi sie spodoba i ustawie sobie w profilu, twórca dostanie limit plusów oraz PIATECZKE w profilu ;D

 

To na tyle ( Bierzcie się do roboty ) :)

 

Jeżeli wam bardziej odpowiada ten avek i sygna mozecie zrobic te :), Wolność wyboru:

 

Tematyka: Emo

Kolorystyka: Dowolna

Długość, szerokość: Taka jaka jest dozwolona na MPCforum

Napis na sygnie i avku: Nick z forum czyli Wiku i możecie cos tam jeszcze dodac :)

Edytowane przez wiku

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano (edytowane)

Odświeżam

 

Down : Okej mój bład :) Dzięki, ale też nic nie wnosisz do tematu xD hehe

Edytowane przez wiku

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

Ref - prosze zrobcie mi ten avek i sygne :) pls psl

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

Fajne, ale to jeszcze to nie to czego szukam, prosil bym o inne propozycje :)

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

REF

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

REFRESH

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

ref

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

ref

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

ref

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...