Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

Przedstawiam wam łatwy sposób na zabijanie potworów typu zombie, oko itp za pomocą kilku klocków

 

Tutaj macie Ss jak ustawić klocki

 

beztytuuoqm.jpg

 

 

Nawet gdy podejdziesz do drzwi/tego klocka to nic życia nie będą nam zabierać, nawet oko nie przeleci smile.gif

 

Jeżeli to już było to przepraszam z góry, ale jeżeli nie to proszę jak możecie dać to + smile.gif

Edytowane przez limonz3
Opublikowano (edytowane)

@UP

To może ja mam starszą wersje i mi nie przelatuje :)

 

I od razu w tym temacie napisze wam mój problem:

 

Zbudowałem taki domek:

 

beztytuusoc.jpg[/url]

 

 

I problem polega na tym , że NPC nie chcą w nim zamieszkać.... Czemu? Co źle zrobiłem?Proszę o pomoc....

Edytowane przez limonz3
Opublikowano

@UP

 

Za małe pokoje ;D Chyba jest 12x5 (oczywiście wolnej przestrzeni, bez ścian ;d )

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Nic nie rozumiem z tego SS'a.

Co do 3xUP, nie offtopuj.

 

@Down

Na jakiej podstawie sądzisz że spamuję?

 

Nic nie widzę na tym SS'ie, i proszę o dokładniejsze instrukcje - to jest spam?

Aaa, już wiem :>

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

@UP

To może ja mam starszą wersje i mi nie przelatuje :)

 

I od razu w tym temacie napisze wam mój problem:

 

Zbudowałem taki domek:

 

beztytuusoc.jpg[/url]

 

 

I problem polega na tym , że NPC nie chcą w nim zamieszkać.... Czemu? Co źle zrobiłem?Proszę o pomoc....

 

Tam gdzie masz tunel, musisz go przebudować,tak by zamiast schodów w dół, były np klocki ziemi, i postaw drzwi, a schody w tunel głebszy przenieś za drzwi, raczej pomoze.A bedziesz musiał dokonczyć budowę ściany z kamienia i tylko czekaj na npc.

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Terraria] Łatwy sposób na zabijanie potworów przed drzwiami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...