Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Prosty zielony button + poziomy pasek nawigacji


xenex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o wykonanie pustego zielonego buttona o wymiarach 480x180p

kolor - zielony by pasował do tła

 

Tlo_green.png

 

 

Będą umieszczone gdzieś na środku, tło również się troszkę zmieni (nieco ciemniejszy pasek u góry)

 

Oraz szary pasek tego typu

(HOME|O NAS|SPONSORZY|WYLOGUJ)

 

Gdzie każda komórka będzie miała wymiary

185x50

(pierwsza i ostatnia trochę zaokrąglone)

 

Z góry dziękuje

 

Cennik:

button -> 2 reputacje

pasek -> 3 reputacje

razem =>5

dodatkowo możecie udoskonalić tło -> 2

 

P.S. pamiętajcie bez napisów ;D

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Wiesz, że layouty od bardziej ogarniętych ludzi w Photoshopie są najczęściej płatne? Ująłeś treść tematu tak, jakbyśmy mieli zrobić tylko buttony, napisy, kolumny- to jest robienie całego wyglądu strony. Dałeś tylko tło <_<.

 

@xenex (down)

Jak tam chcesz, ale korzystniej byłoby, gdybyś zlecił to jakiemuś profesjonaliście za money :D.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Wiesz, że layouty od bardziej ogarniętych ludzi w Photoshopie są najczęściej płatne? Ująłeś treść tematu tak, jakbyśmy mieli zrobić tylko buttony, napisy, kolumny- to jest robienie całego wyglądu strony. Dałeś tylko tło <_<.

 

Nie, chodzi mi tylko o 4 przyciski :) (BEZ NAPISÓW)

 

sam layouta uporządkuje - a taki przycisk dla grafika to 3 minuty roboty :)

Sam niestety nie mam talentu oraz nie potrafię dopasować kolorystyki :(

 

1 button

3 z poziomego paska

 

(..........|

|..........|

|..........)

 

Napisy i inne obrazki przyciski itd. sam sobię zrobię tylko mi chodzi o te 4 rzeczy :D

Oddajcie minusy! :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...