Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wy wiecie o graniu w tą zjebaną parodie minecrafta ?


JerzyDudek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

No nic,max lipna gra < hahah > co to ma być za giera.. jak zobaczyłem ss to padłem;]

Jeszcze płacić mam za tą gre? Wolał bym kupić mario

Edytowane przez ProMycha

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Uczeń
Opublikowano (edytowane)

Tak, karmcie trolla.. he -.o

zwróćcie uwage na jego wcześniejsze pseudo-posty

Edytowane przez KRY
18706.png
Opublikowano (edytowane)

Co wy wiecie o graniu w tą zjebaną parodie minecrafta ?

Nie no, Zal mi cie po prostu. Nie grales a juz oceniasz, jak dla mnie to o 100x Terraria jest lepsza od minecrafta. I tak sie sklada ze duzo wiemy o tej grze ;P

Edytowane przez wojtekd12
Opublikowano

Nie grałeś - Nie oceniaj ..

Zobaczyłeś SS i już pewnie "Ale Mario"

Myślisz że ja tak nie uwarzałem ?

Gram w Combat Arms fajna grafika i wgl.

A wciągneła mnie Terraria ..

 

Nie warzna grafika ^^

 

PS . Nie wiem po co w ogóle taki temat .. WTF ?!

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano (edytowane)

@2xUP

Co do sensu zgadzam się, ale słownik na urodziny dobrze ci zrobi...

@TOPIC

Mi już się MC znudził, wolę Terrarie (w którą prawdopodobnie będę krócej grał). Więcej itemków, dynamiczniej się rozwija, fajniejszy system PvP [i PvE].

Edytowane przez juju1012
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...