Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie macie plany na wakacje? :P


wjatek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie - Jakie macie plany na wakacje? xD

 

Ja jadę nad morze 9 lipca, potem może się kogoś z rodzinki odwiedzi :P A poza tym leniuchowanie, łażenie po dworze, siedzenie przy kompie :P

Opublikowano

-Obóz żeglarski ( 2 tygodnie chlania dzień w dzień )

-Całe wakacje picie, palenie

-Siedzenie przy kompie i napierdalanie w gierki ;)

-Siedzenie w basenie

-Rower

 

I ogólnie to... jak zwykle ZAJEBIŚCIE

Opublikowano

Jak można wakacje, najpiękniejsze 2 miechy w roku, spędzić 24/7 przed kompem? o.O Porażka...

Picie i palenie jak najbardziej :P

Gór nie lubię.

Basen, rower - to jest pomysł na wakacje :P

Opublikowano

Nakurwiać salta !!!

 

He, tak naprawdę to obóz bjj w sierpniu-najważniejsze, praca w budce z lodami w lipcu- najważniejsze, poprawka matmy pod koniec sierpnia- mało ważny hyhy ^.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Ja jadę na 3 dni do spootu ;) trochę czasu w Wawie spędzę i robotę se na wakacje znaleźć muszę :)

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Ja 27 czerwca do tunezji na miesiąc i potem od 6 do 10 komp i reszta dnia basen dzień w dzień :D

Opublikowano

6 lipca jadę nad morze, potem kuzynka i kuzyn do mnie muszą przyjechać ( lol ) nie będzie prywatności :<

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Do włochów na całe wakacje (tata tam mieszka). U niego komp 10/24h a reszta do do roboty zarobić na lepszego PC B)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

zdać poprawki ;D

 

 

Godne podziwu ! :D

 

Oczywiście wakacje muszą być aktywne wiec będę też biegał od 7 do 8 ( ta żebym tylko tak codziennie wstawał )

 

Bo w wakacje co się robi ? Śpi się do minimum 11 ! :P

Opublikowano
Bo w wakacje co się robi ? Śpi się do minimum 11 ! :P

chory człowiek. :D już z wyra o 7 we wakacje na kompa i przed 9-tą na basen zapierdalać. ;>

Opublikowano

Jak w temacie - Jakie macie plany na wakacje? xD

 

Ja jadę nad morze 9 lipca, potem może się kogoś z rodzinki odwiedzi :P A poza tym leniuchowanie, łażenie po dworze, siedzenie przy kompie :P

 

Włochy (Gatteo a Mare, byłeś? pisz, dam 5* ;)), i obóz, Międzyzdroje ;)

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...