Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Największy analfabetyzm w grach .


W której z gier komputerowych przez internet występuje największy problem z ortografią ?( dotyczy to graczy PL)  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W której z gier komputerowych przez internet wyst?puje najwi?kszy problem z ortografi? ?

    • Tibia
    • Metin2
    • Silkroad Online
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam pracę domową która polega na zrobieniu dowolnej ankiety na dowolny temat.

w ankiecie musi wziąć udział co najmniej 20 osób

Musze wybrać jakieś 3 rzeczy z których mam wywnioskować co i jak .

 

u mnie będą to gry

 

więc moim zapytaniem będzie " W jakich grach komputerowych online występuje największy problem z ortografią? "

 

 

Ogólnie dziękuje za pomoc w odrobieniu lekcji ;)

9368_gold.png

Opublikowano

@Up to chyba nie grałeś w tibie.. w metinie są jeszcze ludzie opanowani, a tibia to już wgl.. ja każdy forum. bende, zadko , pomuc...

Wiem bo grałem 6 lat. więc głos na tibje.

Opublikowano

tibia kaleczy.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

zdecydowanie mt2 ...

Najczęsciej spotykany tam błąd to pomyłki "ó" i "u"

 

np ma ktos na sprzedasz zółć niedzwiedzia ..

a ten ktos robiąc sklep i tak napisze " zulc niedziwedzia "

 

;>

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Według mnie, to najwięcej w Tibi i Metinie.

 

W tibi to już bardziej, przekonałem się o tym na własnej skórze, pare lat temu.

Opublikowano

super mega pro elo wykurwisty metin.

sqr3byki tylko czekają, aż im rodzicie wpierdolą za low średnie na koniec roku i siedzenie 24h/7.

kochane no-life'y.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...