Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak ominąć zabezpieczenie naszej przeglądarki na forum mythos.


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ominąć zabezpieczenie naszej przeglądarki na forum mythos. (na nowszych wersjach przeglądarek np. Firefox).

 

1. Wchodzimy w narzędzia -> opcje

2. Zakładka bezpieczeństwo

3. Odznaczamy "Blokuj witryny zgłoszone jako stwarzające zagrożenie."

a). Lub po prostu dodajemy wyjątek po wyskoczeniu zagrożenia.

4. GiT :)

 

Wzorowane na przeglądarce firefox (możliwe podobieństwo na innych przeglądarkach).

Opublikowano

nie wiem czy poradnik przydatny bo jak ktoś miałby problem to by napisał : ) ale dobrze ,że się starasz.

Opublikowano

nie wiem czy poradnik przydatny bo jak ktoś miałby problem to by napisał : ) ale dobrze ,że się starasz.

 

Tak ale wtedy w dziale by było zasyfione takimi tematami. Chociaż wtedy ludzie wykazali by się pomocą :).

Opublikowano

nie było by spamu ,ponieważ jest od tego specjalny teamt.Ja się jeszcze nie spotkałem z takim blędem a mam firefoxa : )

Opublikowano

nie było by spamu ,ponieważ jest od tego specjalny teamt.Ja się jeszcze nie spotkałem z takim blędem a mam firefoxa : )

 

No tak, zapomniałem. Najnowszy lisek? ;d

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...