Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy oglądaliście finał LM?


MOM3K

LM  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ogl?dali?cie fina? LM

    • Tak.
      29
    • Nie.
      5
    • Nie ca?e .
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy oglądaliście finał LM ????Jakie przeżycia ???Na kogo stawialiście się ????

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

Tak, oglądałem lecz byłem neutral.. wolałbym żeby grał RM.

Też bym wolał żeby mistrzem został Real ;)

Tyle że kibicowałem barcy bo to zaraz następny mi bliski klub po Realu ^^

18101299.png

Opublikowano

Chyba każdy fan piłki nożnej oglądał ten mecz :P

Co do meczu, był bardzo ładny, na początku myślałem że barca przegra gdyż Manchester pierwsze minuty meczu grał bardzo dobrze :)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Ja osobiście kibicowałem Barcelonie i musze przyznać że na początku Manchester grał bardzo dobrze

Opublikowano

Kibicowałem wraz z Mizzerem Manchesterowi United, jednak wiedziałem,że Farsa Wydymiona wygra.

Szkoda. Co jak co - bramka Villi piękna.

Opublikowano

Stawiałem na Manu ale co poradzic ... Na początku MU grało bardzo dobrze, lecz pozniej nic nie mogłbo powstrzymac Barcy ;/. Ale Rooney strzelił i tak piekną bramke, ale niestety Villa lepszą :/

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

Wreszcie pierdoleni fanboye nie płaczą ,że sędzia nam pomógł wkońcu brameczka ze spalonego ręka evry zólta kartka valdesa po 10sekundach =)

Ach cr7 klekaj przed mistrzem Messim=)

Opublikowano

Barcelona to najlepsza drużyna świata dla tego jej nie lubię ;) Oglądałem mecz i bardzo ładne bramki a szczególnie roneya i villi

zbieram +

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...