Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Różne metody zarabiania w CA


ProPLgracz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć dziś przeszukałem całe forum

i postanowiłem

złączyć wszystkie poradniki

w 1 wielką stertę informacji

jak zarabiać szybko GP

 

1. Granie w Capture the flag

 

Witam, dzisiaj opiszę jak grać na flagi. Ten sposób daje dużo GP jak i EXPA

 

No to tak.

 

1. Szukamy kogoś na czacie.

2. Zakładamy room.

3. Ustawiamy Flag Capture i 7 points

4. Umawiamy się kto nosi flagi.

5. Robimy tak na zmianę. 7 razy 1 osoba potem 2 osoba 7 razy.

 

 

2. Powerleveling

 

1. szukamy kolegi albo coś

2. zakładamy room

3. i gramy z kumplami

4. i ustalamy kto zabija

5. i dajemy się zabijać koledze ;D

6. albo oni tobie i tak dalej a EXP i GP będzie leciał

 

 

3. granie w DS

 

1. szukamy dobrą ekipę

2. zakładamy room

3. bierzemy na EXTREME

4. najlepiej jak toś ma speca

5. i próbować nie dednąć i przejść

jak najszybciej ;D

 

4. Spy hunt

 

1. szukamy ekipy

2. zakładamy rooma i zaczynam grę

3. 1 gościu bierze 1 skrzynkę i skacze na dół

4. i pózniej ktoś zostaje spy huntem i zabijamy go

i cieszymy się od do 100 do 300 GP ;D

5. Nowe konto

 

1. zakładamy konto

2. dobijamy lvl żeby można giftać

3. i można se giftać bronie

4. i nie trzeba wydawać na bronie

5. nowe konto dostaje się 20k na początek tak więc wiecie

 

6. eventy

 

1. czekamy na jakiś event

2. próbujemy spełnić wymagania eventu

3. i robimy to co należy zrobić na evencie np zabić 20 ludzi

4. i dostajesz jakieś bonusy itd..

 

7. Wyłudzanie

 

1. prosisz jakiegoś gracza żeby coś ci gift

2. grasz dużo FireTeamów i bonusy z eventów wykorzystuj

8. FireTeamy

 

1. obcykana ekipa

2. gramy dużo FireTemów z dobra ekipą

3. za przechodzenie FireTeam można dostać nawet 500 expa ;D

 

Narazie nie ma nic więcej ;D

Edytowane przez ProPLgracz
fa5acb01b71190fd5da4d12eafa60909.gif
Opublikowano (edytowane)

2. Powerleveling

 

1. szukamy kolegi albo coś

2. zakładamy room

3. i gramy z kumplami

4. i ustalamy kto zabija

5. i dajemy się zabijać koledze ;D

6. albo oni tobie i tak dalej a EXP i GP będzie leciał

 

[/color]

4. Spy hunt

 

1. szukamy ekipy

2. zakładamy rooma i zaczynam grę

3. 1 gościu bierze 1 skrzynkę i skacze na dół

4. i pózniej ktoś zostaje spy huntem i zabijamy go

i cieszymy się od do 100 do 300 GP ;D

 

 

Narazie nie ma nic więcej ;D

Człowieku to żeś teraz dojeb*ł... Wszystkie te sposoby to poverleveling to po chu*a dajesz jeden sposob jako plvl ?... Bo nie kumam

 

Co do reszty to gites zostawiam tego +

Edytowane przez Angel Heart
sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Człowieku to żeś teraz dojeb*ł... Wszystkie te sposoby to poverleveling to po chu*a dajesz jeden sposob jako plvl ?... Bo nie kumam

 

Co do reszty to gites zostawiam tego +

 

 

A nie zwrócił żeś uwagi że podczas plvl również szybko leci kasa ?

jak dla mnie wszystko jest dobrze i na miejscu .

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

Co do:

1. Granie w Capture the flag

 

 

Witam, dzisiaj opiszę jak grać na flagi. Ten sposób daje dużo GP jak i EXPA

 

No to tak.

 

1. Szukamy kogoś na czacie.

2. Zakładamy room.

3. Ustawiamy Flag Capture i 7 points

4. Umawiamy się kto nosi flagi.

5. Robimy tak na zmianę. 7 razy 1 osoba potem 2 osoba 7 razy.

 

Potrzeba przynajmniej po 3 graczy w alpha i bravo wiec nie zagrasz w to 1 vs 1 a gdy będzies grał z innymi to będą przeszkadzać - ZŁE i jak masz powyżej CSM4 to na erbazie zobaczą ilość flag na mecz i ban ;* -1 good

 

 

 

 

2. Powerleveling

 

1. szukamy kolegi albo coś

2. zakładamy room

3. i gramy z kumplami

4. i ustalamy kto zabija

5. i dajemy się zabijać koledze ;D

6. albo oni tobie i tak dalej a EXP i GP będzie leciał

 

Zobaczą twój killstreak i ban ;* czy następny powerleveling do kitu -1 good

 

 

8. FireTeamy

 

1. obcykana ekipa

2. gramy dużo FireTemów z dobra ekipą

3. za przechodzenie FireTeam można dostać nawet 500 expa ;D

 

ten sposób jest w miarę ok ale ilość expa z mini lub flame + aids gdy gramy w 2-4 jest o wiele większa ;D +1 good

 

Dobra all łapcie + :D

Edytowane przez rup3rt3
Opublikowano

Ładnie popraw tylko że od nowego acc dostajesz 2k + 3 za trening :D

Zostawiam ci +

Popraw TO !

Opublikowano

5. Nowe konto

 

1. zakładamy konto

2. dobijamy lvl żeby można giftać

3. i można se giftać bronie

4. i nie trzeba wydawać na bronie

5. nowe konto dostaje się 20k na początek tak więc wiecie

 

6.Za trening dostajemy +10k gp

  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...