Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] jaka nazwa bardziej wam sie podoba na priva


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Która nazwa Fajniejsza:

-TheRapsiu

-TherGrrrMtrrr ;-)

-ReFFerMT2

-RespasMT2

-ReactiVeMT2

 

proszę o komentarze

<jeśli nie ten dział to prosze przenieść do prawidłowego >

Serv bedzie stawiany Przez VexXxoS i przeze mnie rekrutacja GM będzie ON dla najbardziej doświadczonych

Opublikowano

dzięki za odpowiedz wykorzystam Respas ;) a masz moze doswiadczenie w byciu GM??

Opublikowano

no tak nazwa nie ma nic do rzeczy ale wiadomo ze nikt na serva nie wbije jak bd nazwa np Wiaderko MT2 ;D

Opublikowano (edytowane)

Jak By był potrzebny Gm na serwa to ja bardzo chętnie Znam się na tym :) A tak To RespasMT2 Najfajniejsza ;)

 

To ja jeszcze raz : Jak jest potrzebny Gm na serwer To ja jak najbardziej Chętny i jak coś to ja doświadczony jestem w Tym.

 

@Edit@Chociaż Jestem Młody to nie raz nie dwa byłem GM ;) I jestem bardzo Ogarnięty Jak coś.

 

 

@Edit2@ To jak się zgadamy ? Bo troszkę nie rozumiem. Może masz GG ? Możesz mi na PW napisać. Moje GG 1484464

Edytowane przez kAcAMaM

Szukam osoby która mi zrobi Sygnaturę. PW :)

Opublikowano (edytowane)

ok Kacamam zagadam kumpla i na pewno GM bedziesz tylko mam nadzieje ze ogarniety jestes ;))

+for u ;)

Edytowane przez volt2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...