Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podajcie mi jakiś fajny hip hop polski


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Firma, Peja i HG to prymityw, śpiewanie tylko, jaka to policja jest zła, żeby komuś najebac itp.

A jak ci telefon ukradną, albo porwą dziecko, to na gazowe dzwonisz? <_<

 

Metrowy

Eldo

OSTR

Grubson

Skorup

Sobota

 

Ang:

 

Lil Wayne (Rebirth)

Eminem

Opublikowano

Firma, Peja i HG to prymityw, śpiewanie tylko, jaka to policja jest zła, żeby komuś najebac itp.

A jak ci telefon ukradną, albo porwą dziecko, to na gazowe dzwonisz? <_<

 

Metrowy

Eldo

OSTR

Grubson

Skorup

Sobota

 

Ang:

 

Lil Wayne (Rebirth)

Eminem

 

Peja i HG to prymityw? W dupie byłeś, gówno widziałeś.

A kawałek OSTR-Yebać, znasz :)?

Peja był i będzie dobry, HG też.

 

Jeśli zaczynasz słuchać rapu to sprawdź tych którzy to w Polsce tworzyli:

-Trials X (Jak ja kocham ten oldschool <3)

-Slums Attack

-Molesta

-Kaliber44

-Liroy

-Wzgórze Ya-Pa 3

-Warszafski Deszcz

-No i oczywiście Dj 600V

 

Jeśli kogoś nie wymieniłem (a nie wymieniłem wszystkich na pewno) to przepraszam :)

 

@Wojtasek:

Nie uważam się za znawcę, po prostu proponuję to czym się jarałem ;)

 

edit: Tak wnioskowałem,bo obrażał raperów,którzy w tą kulturę włożyli baaaardzo dużo.

Za wysoka.

Opublikowano

Posłuchaj płytkę Słonia i Miksera "Demonologia", mocna jest.

 

Inni raperzy:

- Chada , ale dupy nie urywa.

- DonGuralEsko ma fajne niektóre

- Peja, chociaż Reedukcja mi się nie podoba

- Firma , w ostatniej płytce czuć ten przekaz i nie ma pierdolenia o policji, dobre bity , ogólnie, wpada w ucho.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

Dobra znawcy z dupy (Mroziak + banda <3)

Jak patrze jakiego wy "dobrego HH" słuchacie,to uśmiech pojawia mi sie na twarzy.

 

@Topic

Jak widzę po prymitywnej nazwie tematu szukasz polskiego rapu,który ma w chuj sosu i wpada w ucho.(Jak ktoś sobie to interpretuje po swojemu to nie wjeżdżać na mnie)

 

-Gural (Płyta opowieści z betonowego lasu)

-Małpa

-Waldemar Kasta

-Sobota

-staruszek DJ 600V

-Tede starszy.

 

@Mroziak

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

Przeczysz samemu sobie

Opublikowano

Ja polecam

-Ten Typ Mes

-Zeus

-Dwa Sławy

-Donguralesko

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Nazwa tematu brzmi '' fajny '' wiec gówno prosze do kibla wywalic : )

(...)

TeDe

(...)

Przeczysz samemu sobie.

O gustach się nie dyskutuje... -.-

 

Żeby nie było offtopu.

Hemp Gru.

ogólnie to reggae wolę więc za dużo nie wymienię.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

Firma - Fałszywe Dziwki

Firma-My Jaramy

Peja-Gruba impra z Rysiem 2

Firma-Zycie ulicznego rapera

Peja-Definicja

 

tylko tyle mi przychodzi do głowy :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Przeczysz samemu sobie.

O gustach się nie dyskutuje... -.-

 

Żeby nie było offtopu.

Hemp Gru.

ogólnie to reggae wolę więc za dużo nie wymienię.

 

A ze niby TeDe nie gra dobrego HH ? Bo Peja tak powiedzial tak ? To powodzenia.

 

Firma powiadasz ze gra dobrze ? Przyznam ze kawalki jak Falszywe Dziwki i mam wyjebane nie sa najgorsze ale pierdolenie '' Policja '' ''ee policja to '' ''siema siema policja to '' po co to wszystko ? A wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim ? Ze jak ludzie zaczeli pobierac ich kwalki z neta to gdzie poszli ? Zgadnij ! Na policje : ) Wielkie koxy ktorzy robia rap dla kasy 0 przekazu w ich kawalkach.

Opublikowano (edytowane)

A ze niby TeDe nie gra dobrego HH ? Bo Peja tak powiedzial tak ? To powodzenia.

 

Firma powiadasz ze gra dobrze ? Przyznam ze kawalki jak Falszywe Dziwki i mam wyjebane nie sa najgorsze ale pierdolenie '' Policja '' ''ee policja to '' ''siema siema policja to '' po co to wszystko ? A wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim ? Ze jak ludzie zaczeli pobierac ich kwalki z neta to gdzie poszli ? Zgadnij ! Na policje : ) Wielkie koxy ktorzy robia rap dla kasy 0 przekazu w ich kawalkach.

No zależy jak kto odbiera to. Ty widać w zły sposób. Oni nie mówią, że dobrze byłoby bez policji, tylko, że niektórzy policjanci są źli, bo sami łamią prawo.

I nie mów że dla kasy.

"Firma nie sprzedała się i nie sprzeda się nigdy".

 

Co do przekazu... nie ma ? naprawdę?

 

Dobra dziewczyna, nie dziwka fałszywa,

Pójdzie z Tobą w ogień, kiedy Ty naważysz piwa,

Ona Ciebie kocha, ona jest prawdziwa,

To prawdziwy diament, perła, to platyna,

Ne bij, nie ubliżaj, nigdy, tylko o nią dbaj,

Ona jest wrażliwa, ona chce dać Tobie raj,

Nikt dla Ciebie nie poświęci się tak, pamiętaj,

Twoja piękna dama, całym sercem ją kochaj,

To jest Twój skarb, to jest Twoje piękno,

To jest ta osoba, która może da Ci dziecko,

To jest najwierniejszy Twój towarzysz życia,

 

Pewnie, nie ma przekazu, zwykłe pierdolenie o policji.

 

Albo to , "Dla małolatów":

 

A kiedyś załapiesz co naprawdę znaczy JP

Kiedyś zrozumiesz że Firma robi dobrze

Mentalnie tym kurwom na górze robimy pogrzeb

Jebać system jestem z wami dzieciak to jest proste

Nie chce żebyś skończył naćpany pod mostem

Są setki patentów nie musicie wcale kraść

Zawsze o tym pamiętajcie kurwa wasza mać

Szybki hajs dupy kluby czy Cie na to stać

Myślisz o tym po nocach nie możesz przez to spać

Nie daj sobie wmówić że są dobre narkotyki

Nie daj sobie wmówić tego że jesteś nikim

Nie daj sobie wmówić bo to zazdrości w strzyki

Nie daj sobie wmówić mówią hardcorowe typy

 

(...)

 

Małolaci rozwijajcie się i stawajcie bogatsi

Szanujcie i permujcie to co mówią do was starsi

Lepiej uczyć się na błędach i doświadczeniu brata

Który nieco starszy jest i zna uroki świata

Niejeden autorytet karmi was dragami

Karmi was kłamstwami każe latać z nożami

Nadstawiacie się dla takich kurewskimi wybrykami

Potem powie wam chuj z wami a wy zostaniecie sami

Ofiarnymi kozłami a nie aferowiczami

Nie starajcie się stać bo ten klimat jest do bani

Człowieka młodego ponosi stare ego

Ponosi duma i pragnienia czasem wiele złego

Lecz pomyśl sam dlaczego nie stawać się mądrzejszym

Pokora i szacunek uczynią Cię silniejszym

Każdy chce tu być najlepszy, największy oraz pierwszym

Ale z takim nastawieniem najszybciej życie spieprzysz

 

Jeśli tu nie ma przekazu, to znaczy że albo za szybko na to rzuciłeś okiem, albo po prostu ... dobra, nie będę Cię obrażał, napiszę że nie przesłuchałeś ich nowej płyty.

 

Tak dla jasności.

Edytowane przez PedoÐres

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano (edytowane)

WFD, MOLESTA, PARIAS, GRAMMATIK, TETRIS, HI-FI BANDA, JIMSON, SMARKI SMARK, W.E.N.A (tylko w podziemiu, bo jego legal ssie chuja jak dla mnie), FENOMEN, PEERZET, WALDEK KASTA, POKAHONTAZ + solówki raperów z tych składów

 

pozycją obowiązkową jest płyta Molesta "Nigdy nie mów nigdy"

 

 

@up żeby się sprzedać musi ktoś kupić

Edytowane przez Smark

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...