Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ZLECENIE] AVATAR I SYGNATURA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

Tematyka: Pelna dowolnosc

Wysokość: Szerokość: 450 x 200/250

Kolorystyka: pelna dowolnosc

Napis: Inspiration

 

Avatar:

Tematyka: Pelna dowolnosc

Wysokość: Szerokość: 200x200

Kolorystyka: pelna dowolnosc

Napis: Inspiration

 

Prosilbym o wykonanie avatara i sygnatury, chce zebyscie sie wykazali talentem i zrobili co wam najbardziej odpowiada dlatego daje pelna dowolnosc

Mysle, ze ktos kto jest naprawde dobry i nie boi sie prawdziwych wyzwan podejmie sie zrobienia tej pracy ; ))

 

Pozdrawiam i czekam na prace ; D

razerv.png


Opublikowano (edytowane)

hmmm nikt nie lubi dowolności :P określ siebie :D

 

no ale Mam kilka takich robionych ot tak :) Może nie są "kozackie" ale mi się podobają.

 

Avek i napis jak Ci się spodoba :)

zombieh.pngfaworyt :D

 

 

roza.png

 

 

animevo.png

 

 

 

princeofpersja.jpg

 

 

mafiabw.jpg

 

 

NO jak lubisz Mafię,a albo Prince of Pers'ję to też są fajne :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kubal4

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano (edytowane)

Jezeli mam sie okreslic to nie chce damskich sygnatur i zadnych anime/manga ; )

 

Ten faworyt mi sie nawet podoba ; )

Edytowane przez Urt4nS

razerv.png


Opublikowano

Damska sygna moim zdaniem jest ta druga ; P

 

Dodaj napisy i zrob avka zobacze jak to bedzie wygladac ; )

 

Jezeli masz jeszcze jakies ciekawe prace to dawaj je tu smialo ; P

razerv.png


Opublikowano

Nie pasuje mi ten napis... (bez mi się bardziej podoba) ale proszę, avka dotnę :P

 

zombien.png

 

 

 

co do innych prac, to na razie nic nie mam ciekawego.. hmmm coś skombinuję może niedługo to Ci podrzucę :D

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

Te napisy jakoś mi na nią nie chcą wejść... ale może tym razem lepiej to wygląda

zombie1.png

 

jakoś dziwnie...

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

Hmmm... ale jutro :D pokombinuję dziś mi się nie chce :D możesz podsunąć jakąs graficzkę jak chcesz :) a jak nie chcesz to ciś sam wybiorę

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...