Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Dodać Gm Na Swoj Server Metin2(Hamahi)


rudy8231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zapewne Niektrzy Zaledwie 30/40% Ludzi Może Mniej Niewie Jak Dodac Sobie GM Na Swuj Server hamahi.

Otóż Tutaj Znajdziecie Odpowiedz!

 

 

Potrzebne Programy!!

1.Hamahi

2.Navicat

 

 

A Więc Do Dzieła!!

 

 

Na Początek Robimy Sobie Sieć W Hamachi Jak?

1.Otwieramy Hamachi<>

2.Klikamy Zakładke Utwurz Nową Sieć

3.W Nazwie Wpisujemy Nazwe Naszej Sieci np: PatronMT2(To Nazwa Mojego Servera)

4.W Hasle Wpisujemy Hasło Jakie Chcecie W Waszej Sieci PS (Hasło Niemusi Być Wtedy Wasza Sieć Bendzie Bez Hasła)

Ok Hamachi Mamy Już Z Głowy Zajmijmy Się Navicatem!!!

 

Gdy Zainstalowaliśmy Navicata Otwieramy Go Następnie:

 

1.Klikamy Zakładke Połączenie

2.W Nazwa Połączenia Wpisujemy mt2 (niezalecane)

3.W Host/Adres IP: Wpisujemy Nasze IP Z Hamachi Z Końcuwką 100 Np Mamy Nasze IP: 5.120.223.65 To Poprawne IP To 5.120.223.100!!!

4.Port Zostawiamy 3306!!

5.W Nazwie Użytkownika Zostawiamy root!!

6.W Hasło Wpisujemy 123456!!

Następnie Klikamy OK

 

Potem Klikamy 2 Razy Na Nasze Połączenie mt2 PS( By Się Połączyć Musimy Mieć Włączonego Servera Oraz Być Zalogowanym W Virtualnej Maszynie!!!

 

Gdy Jesteśmy Zalogowani W Navi Robimy Tak:

1.Wchodzimy W Zakładke Common

2.Następnie GMhost

3.W Tabelce GMhost Wpisujemy Nasze Ip Z Hamachi Z Normalną Końcuwką Oraz Końcuwką 100 W Następnej Tabelce

4.Zapisujemy Wchodzimy Do GMlist

5.W mID Wpisujemy Który To Będzie GM 1/2/3 To Zależy Od Was

6.W MaAcount Wpisujemy Id Konta Na Którym Chcecie Dodać GM

7.W mName Wpisujemy Nick Postaci Na Którą Chcemy Dodać GM

8.W mContactIP Wpisujemy Ip Z Hamachi Z Normalną Końcuwką Bądz 100

9.W mServerIP Zostawiamy ALL

10.W mAuthority Wybieramy Jakie GM Ma Mieć Funkcje Możemy Wybrać Żeby Było Można Używać 30 z 100 % komend Lub 100% Imperator To 100%

11.Zapisujemy W Virtualnej Maszynie Resetujemy Servera Komendą reboot

12. Gratulacje Dodałęś GM Na Swój Server

 

 

p.gifo.gifm.gifo.gifg.gifl.gife.gifm.gifempty.gifempty.gifempty.gifd.gifa.gifj.gifempty.gifp.gifl.gifu.gifs.gif

post-177046-0-07793400-1306527479_thumb.jpg

Edytowane przez rudy8231
metin2sygnaturaa.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...