Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mix Kawałów O Jasiu Oraz Blondynkach!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Kawały O Jasiu!!!

 

1.Przychodzi Jasiu do taty i pyta:

-Tato jaka jest różnica między kobietą a mężczyzną?

Tata odpowiada:

-Synku!Mama ma numer buta np. 37 a ja 40!I sam widzisz Jasiu!Różnica tkwi pomiędzy nogami!

 

2.Na lekcji biologi Jasiu się zgłasza.

Pani pyta:

-O co chodzi Jasiu?

-Proszę panią kolega się zjebał.

-Jasiu jak ty mówisz. Mogłeś powiedzieć że kolega puścił baka. Zapamiętaj to sobie.

Po kilku minutach Jasiu po raz kolejny się zgłasza.

- Jasiu co znów się stało?

- Proszę Panią ten kolega co przedtem puścił bąka ,znów się zjebał.

 

3.Jasiu w szkole bardzo bluźnił. Pewnego dnia do szkoły przyjechała inspekcja,żeby zobaczyć jak uczą się dzieci

 

Pani w klasie mówi- Powiedzcie jakieś słowo na "k"

Zgłasza się Marek- Kot

Pani- Brawo Marku

zgłasza się Janek- Kura

Pani- Brawo Janku

zgłasza się Jaś, pani zdenerwowana- No, Jasiu

- Kamień a pani- Uff...

- Ale taaaaki kur** wielki

 

3.Nauczycielka pyta dzieci:

- Jakie znacie kolory jaj?

Zosia:

- Ja widziałam białe.

Zgłasza się Jasiu:

- A ja widziałem brązowe.

Nauczycielka:

- Gdzie takie jaja widziałeś?

Jasiu:

- Na plaży u murzyna.

Nauczycielka:

- Jasiu!! Dwója!!

Jasiu:

- Wiem były dwa.

Nauczycielka:

-Jasiu!! Pała!!

Jasiu:

- Pała też była.

 

4.Pani na lekcji pyta dzieci,co widziały po drodze idąc do szkoły?

Karolcia- ludzi

bardzo dobrze, mówi pani.

Adaś- samochody

bardzo dobrze mówi pani

-Jasiu, a ty co widziałeś?

Jasiu wstaje i mówi - krzyż,drzewa płoty

- A co zrobiłeś przed krzyżem - pyta pani

- Przeżegnałem się-odpowiada Jaś,

- A dlaczego przeżegnałeś się przed krzyżem a nie przed drzewem? to drzewo i to drzewo.

Jaś chwile pomyślał i pyta panią - Ma pani męża ?

- Mam-odpowiada pani.

- To dlaczego całuje pani męża w usta a nie w dupę, to ciało i to ciało.

 

5.Pani na lekcji języka polskiego pyta Jasia:

- Jasiu podaj dwa zaimki osobowe.

- Kto? Ja?

- Bardzo dobrze szóstka.

 

6.W szkole:

Kolega mówi do Jasia:

-Wiesz znam fajny sposób na zarabianie pieniędzy

-A Jasiu: Jaki?

-Mów każdemu "Znam całą prawdę"

Więc Jasiu idzie do domu i przychodzi do taty i mówi.

-Znam całą prawdę

Dostał od taty 50zł

Idzie do mamy

-Znam całą prawdę

Mama lekko zaczerwieniona daje mu 50zł

A Jasiu myśli:

-Teraz wypróbuję to na kimś z poza rodziny

Idzie patrzy listonosz A Jasiu na to znam całą prawdę. Listonosz uśmiecha się i mówi:

-To chodź do mnie synku!

 

7.Jasio przychodzi do klasy, zaczyna bluźnić i brzydko się wyrażać.

Następnego dnia pani w szkole mówi do dziewczynek:

-Dziewczynki, jak Jasio jeszcze raz tak brzydko

będzie się wyrażał, wszystkie wychodzimy.

Jasio wchodzi do klasy i mówi:

-E, burdel budują na rogu!

Wszystkie dziewczynki wychodzą z klasy a Jasio na to:

-Gdzie?!Dopiero fundamenty stawiają!

 

8.Mama się pyta Jasia:

- Dlaczego płaczesz?

- Bo mi się śniło, że szkoła się pali

- Jasiu, nie płacz to tylko sen

- No i dlatego płacze

 

9.- Nauczycielka prosi Jasia:

- Jasiu wytrzyj tablicę.

- Nie.

- Jasiu wytrzyj!

- No dobra. Ale gdzie jest szmatka?

- Poszukaj gdzieś w szafce.

- Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:

- Kochane dzieci co napisalibyscie na moim grobie gdybym umarła?

A Jasiu znalazł szmatę i mówi:

- Tu leży ta szmata!

 

9.Mama pyta Jasia:

- Co dziś robiłeś na podwórku?

- Udawałem ptaka.

- A co robiłeś - śpiewałeś czy ćwierkałeś?

- Jadłem robaki.

 

10.Idzie Jasiu z kolegami obok kościoła, z której wychodzi para młoda. Jasiu mówi do kolegów:

-Patrzcie chłopaki!! Teraz będzie czad!

Jasiu podbiega do pana młodego i woła:

-Tato, tato!!

 

Kawały O Blondynkach!!!

 

1.W hotelowym basenie pływa blondynka, ale nagle straciła majtki. No cóż tu zrobić... Wychodzi z basenu i chwyta pierwsza lepszą tabliczkę i wybiega do hotelu. Po drodze zbiera się tłum i blondynka wykrzykuje:

- Nie ma z czego się śmiać.

Spojrzawszy w lustro widzi na tabliczce:

"Tylko dla dorosłych. Głębokość od 2 do 10 metrów".

 

2.Jadą dwie blondynki maluchem i jedna mówi:

-patrz jaki wielki las

a na to druga:

-nie widzę drzewa mi zasłaniają

 

3.Nauczyciel biologii pyta Jasia:

-Po czym poznasz drzewo kasztanowca?

-Po rosnących na nim kasztanach.

-A jeśli kasztanów na nim nie ma?

-To ja poczekam...

 

4.Co mówi blondynka, która urodziła dziecko?

- Ojej, to naprawdę moje?

 

5.W zawodach pływackich bierze udział blondynka, brunetka, ruda.

Ruda przepłynęła 40m i zaczęła się topić.

Brunetka przepłynęła 60m i zaczęła się topić.

Blondynka przepłynęła 80m, stwierdziła że się zmęczyła i wróciła na start.

 

 

6.Siedzi blondynka w restauracji i płacze.

Nagle pyta się jej pewien chłopak:

- Dlaczego płaczesz?

- A bo mówią że blondynki są głupie.

- A ja ci pokażę że to nie prawda!

podszedł do rudej i mówi:

- Idź sprawdź czy cię nie ma w domu.

Dziewczyna usłyszawszy te słowa popędziła do domu.

Nagle blondynka odpowiada z śmiechem:

- Faktycznie głupia , ja bym zadzwoniła!!!!!

 

7.Dwie blondynki rozmawiają ze sobą i jedna się chwali

- pomalowałam sobie paznokcie korektorem

a druga na to:

- fajnie a na jaki kolor ?

 

8.Podjeżdża autobus na przystanek, w którym stoją dwie blondynki.

Jedna pyta:

-Dojade tym autobusem do Kielc?

- Nie. odpowiada kierowca

- A ja? pyta druga blondynka

 

9.Stoi blondynka na przystanku. Stoi tak i stoi, w końcu ktoś pyta:

- Na jaki autobus czekasz?

Na to blondynka:

- 12.

- Ale on kursuje tylko w święta!

- Hura! A ja mam dzisiaj urodziny!

 

10.Wpada przerażona blondynka do domu i od progu krzyczy do męża:

- Kochanie ktoś właśnie ukradł nam samochód!

- Zapamiętałaś jego twarz? - pyta mąż.

- Nie, ale spisałam numery rejestracyjne...

 

 

u.gifs.gifm.gifi.gifa.gifl.gife.gifm.gifempty.gifc.gifi.gife.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifd.gifa.gifj.gifempty.gifp.gifl.gifu.gifs.gifa.gif

post-177046-0-94499300-1306525756_thumb.jpg

Edytowane przez rudy8231
metin2sygnaturaa.jpg
Opublikowano

2.Jadom dwie blondynki maluchem i jedna mówi:

-patrz jaki wielki las

a na to druga:

-nie widzę drzewa mi zasłaniając

 

Po za błędami to jest ok zostawiam tego +`a

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...