Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny ekran po wylogowaniu się lub zmianie postaci w metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano (edytowane)

Witajcie otóż mam problem z prywatnymi serwerami metin2. Otóż mam metina niepatchowanego z 2008 roku i mod kamera najnowszego z metin2mod.tk i jak wchodze na byle jaki priv to po wylogowaniu się lub zmianie postaci robi się czarny ekran, i można ruszać myszką. Szukałem podobnych problemów ale były to problemy z metin2 PL lub nie takie jak u mnie. Wszystkie sposoby typu wciskanie spacji lub jej przytrzymywanie nie działają nie działa też naciśnięcie enter i pisanie czegoś. Nie chcę cały czas wyłączać metka i włączać go na nowo bo nie mam już do tego nerwów. Dzieje siętak tylko na spolszczeniach. MAM WINDOWS 7 [64BIT], 4Gb ram , 1GB KARTY GRAFICZNEJ [GFORCE GT440]. Reinstal metka nie pomaga oraz moda reinstal też. Proszę o pomoc ZA DZIAŁAJĄCE ROZWIĄZANIE DAM 5 ALBO + !!!!!! <_< <_< <_<

 

 

Chciałbym jeszcze nadmienić że miesiąc temu było normalnie tylko teraz cos się tak robi

Edytowane przez MrF

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Opublikowano

ehh masz farta ze jak tak miałem... Jeśli masz folder metina ukryty czyli (Właściwości/Ogólne-Ukryj) to po prostu musisz go spowrotem odkryć^^ ja tak mialem i mi zadziałało

2961.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem czy starałem się pomóc walnij + nie bądz taki!!!

Opublikowano (edytowane)

Zakuatlizuj karte graficzną (sterowniki) i potem reinstall metina i wgraj moda

Edytowane przez Zaymaki
Odkrywca
Opublikowano

pawelos19995 mam cały czas na odkryty :(

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Opublikowano

Zla wersja

 

Mi sie tak dzialo jak mialem PL-a.. Pobierz klienta np. z tiveri i nie patchuj jej i wtedy powinno dzialac tam wklej moda i powinno byc okey

Opublikowano

Przypomnialo ze mi sie tak dzialo jak mialem dlugo wystawiony sklepik ch1

 

Ale tutaj jest troche inna sytuacja ^^ Bo czarny ekran kiedy zostawiamy sklep i idziemy to kazdemu sie robi ;p

Odkrywca
Opublikowano

MakYs Wielkie thx koleś teraz wszystko działa jak powinno i na dodatek 3 razy szybciej PS jakby ktoś pytał to na Kliencie pandory gram.

 

MakYs leci + i 5 :D

Nie kłamię zbieram +,może później przejde do - :D:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...