Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Mozna Dostac Bana Za Uzywanie Tego Bota ?


walldiosss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy mozna dostac bana za uzywanie tego bota ??? mam lvl 71 i boje sie uzywac tego bota a samemu bije 10-15 % i juz mi sie nie chce to ppomyslalem wlacze bota ... ale mam podjezenia zbanowania mnie czy ktos juz dostal bana za uzywanie tego bota ... i czy to prawda ze jak kupisz silki na dane konto to moze botowac ile sie chce. ... ?

Opublikowano

po 1. za KAŻDEGO BOTA dostaje sie bana ( oprócz tego płatnego oczywiście ) jak i za ALL co wspomaga wbijanie lvla i logowanie sie do gry.

po 2. chcesz uniknąć bana ? kup silki to nie dostaniesz.

po 3. pomyśl trochę zanim wrzucisz takiego posta.

Opublikowano

"po 2. chcesz uniknąć bana ? kup silki to nie dostaniesz." to znaczy musza lezec na postaci czy moge je uzywc i uzywac do woli bota nie platnego ?

Opublikowano
"po 2. chcesz uniknąć bana ? kup silki to nie dostaniesz." to znaczy musza lezec na postaci czy moge je uzywc i uzywac do woli bota nie platnego ?

 

Wystarczy ze były one przynajmiej na twoim koncie.

76561198001815076.png
Admin Cienia
Opublikowano

Masz silki na koncie prawie na pewnie nie będzie bana, każda ingerencja w pliki gry które ułatwiają nam grę grożą banem.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...