Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Truciak na Mexortis (Najlepszy na serwie)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

976484.jpeg

 

nick w grze Pow3r wp 127+ <33

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano (edytowane)

zacznijmy od tego, że po co robo piszesz, że masz najlepszego jakk sam nie wiesz co inni mają, lesio chociaż masz o 1 śr więcej to mała różnica, powiedziałbym, że oba są dobre, lesia na exp normalny, a robo na dt ;), ale jeżeli miałbym wybierać wolałbym tego 52śr

 

@up zgadzam się, ze śr to go zgasił:D

Edytowane przez Aguire
Opublikowano

Ja i tak bym wolała lesia zatrutego ...

@top

Autorze, jesteś idiotą, ponieważ piszesz w tematach, że masz lepszego i wstawiasz ss-a. Tutaj dojebałeś.

Wątpię, że to jest najlepszy ;) .

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

nie zapominaj o inteligencji.. i chodzi o samo sr nawet;]].

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

LesIOO ma lepszego trutka dla sury :P więc już nie masz najlepszego na serwerze :P ja osobiście gram na Mexotris ale ninją :P Miłej gry życzę :)

post-350576-0-19085400-1306520292_thumb.png

ravengm.jpg
Opublikowano

lesio ma lepsza trute dla wp:> a ten zalozyciel tematu dla bodego:> proste. dla wp 12 inta przy takich sr da wiecej niz 20 dt

76561198017353072.png
Opublikowano (edytowane)

a mi sie nudziło i mowię niech pokreci troche sr. no to daje 1 zatruty patrze sr 46 inne bony: 20 zdechlaki 10 omdlenie i 20 zwierzaki a 2 sr 49 10 przeszwa 15 ludu dodałem 5 bon i wbilo 15 inta, wiec w kamer modzie to jest zaledie 10min + ok 200kk i masz nawet lepszy. ja jutro bede probowal krecic sr 50+

Edytowane przez MrSavi

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

haha dobra beka z tych co myśla ze truta lesia jest lepsza,pisalem ze moja jest NAJLEPSZA POD EXP ludzie ( tutaj na zombie dziala DT wiec :)

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...