Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New]Generator pliku startowego serwerów Minecraft v1.1Beta - Poprawione kilka błedów ;)


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa wersja

http://www.mpcforum.pl/topic/363040-dlgenerator-pliku-startowego-serwerow-minecraft-v12beta-wiecej-mozliwosci/

Opublikowano

na linuxie się nie da odpalić exe, jedynie w trybie gui poprzez emulator

5minut roboty, mogłeś się troche postarać a nie na odjeb

skan 1 klasa

Opublikowano

Też mam problem mógłbyś podać dokładną instrukcję co zrobić ??

Wyskakuje mi error no server c:program files\java\bin\server\dll czy jakoś tak co robić ??

 

@edit problem rozwiązany dzięki za to cudo ;p pzdro

Opublikowano

to samo co u kolegi wyżej popraw ..

 

Mi coś nie działa mam nadzieję że ktoś mi pomoże

ss:

http://imageshack.us.../28/pomocq.png/

Daj + to nie boli a mnie uszczęśliwi :) ++++++

 

 

 

10 postów[V]

30 postów[V]

50 postów[V]

100 Postów[V]

150 Postów[V]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

500 postów[X]

700 postów[X]

1000 postów[X]

Opublikowano

na linuxie się nie da odpalić exe, jedynie w trybie gui poprzez emulator

5minut roboty, mogłeś się troche postarać a nie na odjeb

skan 1 klasa

Ten program jest pod windowsa, a tworzy pliki pod linuxa, radzę Ci dokładnie przeczytać.

 

to samo co u kolegi wyżej popraw ..

 

Mi coś nie działa mam nadzieję że ktoś mi pomoże

ss:

http://imageshack.us.../28/pomocq.png/

Nie jest to wina programu ale wasza.

 

Komputer -> Właściwości -> zaawansowane ustawienia systemu -> Zmienne środowisko -> Zmienne systemowe -> Nowa.. -> W nazwie wpisz "java" a w wartość ścieżke do javy

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem zbytnio do czego przydaje się ten program.

Jedyne co zauważyłem to że inny kolor konsoli.

 

Może po prostu nie mogę odkryć właściwości tego programu.

Wyjaśni ktoś?

88498905942410602516.png

Opublikowano

Przydatne , zobaczę czy będzie działać

PS. Daj na inny hosting np. speedyshare

 

Mi coś nie działa mam nadzieję że ktoś mi pomoże

ss:

http://imageshack.us/photo/my-images/28/pomocq.png/

 

Prosze bardzo!

 

Generator:

 

http://www.speedyshare.com/files/28668683/LauncherServerMCv1.1B.zip

 

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=cd39d6f6d9be65b775ff6d7a46b9ea3e1affe6875cade678a30e6ba59f663c98-1306497095

Jeśli pomogłem kliknij lubietow.png

 

Posty

 

10 - początki są proste

25 - oby tak dalej

50 - trochę się tego napisało

100 - nooo...

200 - bez jaj...

500 - chyba kogoś poj***ło

 

 

Opublikowano

zrobione jak nalezy server wystartowal ale nie da sie polaczyc nie wiem moze dlatego ze w consoli pisze 1.5 mimo ze mam plik od ciebie drugi raz blad wiec jak dla mnie temat nie pomocny wiec do kosza cekam na cos bardzije ogarnietego

od "krzysztofa" albo "Nismons" up radze to samo poczekac

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Opublikowano

Według mnie programik jest niepotrzebny. Przecież, jeśli ktoś robi serwer to musi znać te komendy i wiedzieć jak zrobić plik startowy. To jest tak łatwe, że chyba nie potrzeba programów do tego.

Opublikowano

Daj Geoning na speedyshare , bardzo proszę .

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

No no jak zwykle niezła robota :0. Napewno się przyda. Idę się pobawić :D.

Opublikowano

Daj Geoning na speedyshare , bardzo proszę .

 

Przecież ja już dałem.

 

Generator:

 

http://www.speedyshare.com/files/28668683/LauncherServerMCv1.1B.zip

 

 

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=cd39d6f6d9be65b775ff6d7a46b9ea3e1affe6875cade678a30e6ba59f663c98-1306497095

 

@edit

 

Sorry, plik się z serwera usunął chyba, zaraz to poprawie.

 

@edit2

 

Ok już poprawione, sorry jeszcze raz

Jeśli pomogłem kliknij lubietow.png

 

Posty

 

10 - początki są proste

25 - oby tak dalej

50 - trochę się tego napisało

100 - nooo...

200 - bez jaj...

500 - chyba kogoś poj***ło

 

 

Opublikowano

Człowieku dał byś porządną instrukcje a nie takie ''pitu pitu'' folder Java czy jre6 czy java.exe

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...