Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Inni gracze nie mogą się zalogować


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mam taki o to problem,chce pograć sobie z kolegą na moim privie ( mi działa wszystko )...

A tu on pisze że ma błąd z łaczeniem się z serwerem ? :O

Dałem mu moje spolszczenie z którego ja odpalam serwer...

mam wszystko dobrze itd ss :

proszę o odpowiedzi

beztytuuphp.png

 

jest na hamaci które stworzyłem przed chwilą,ponieważ hamachi mojego serwera ExcitinG - pisze że sieć nie istnieje

Edytowane przez Restiv
Opublikowano (edytowane)

2008 klient...

sysinstall - nie rozumiem ?:D

Mastick dam edita czy działa czy nie.

 

edit : jak czytam pliki dzialają tylko na plikach 2010... a ja mam 2008

Edytowane przez Restiv
Opublikowano

1.a ten portmap ściągłeś i włączyłes wszystkie porty z niego ... ?

2.

jak skonfigurowałeś Sysinstall w Konsoli (?)nie rozumiesz

(Vitual PC - Virtual BOX)

 

Configure>Networking>Interface> ... i napisz co tam konfigurujesz jak ...

gogame.png

Opublikowano

w port map,jak ściągnąłem to zmieniłem wszystkie IP na moje z końcówką 100 i włączyłem porty...

zaraz napisze edita...

Opublikowano

@UP dawaj tego edita czy ci działa jak nie

 

wyłącz zaporę systemową ...(chyba wiesz jak? jak nie to pisz)

 

i sprawdz czy się może połączyć

gogame.png

Opublikowano (edytowane)

mam kolejny problem tzn :

mam nowe spolszczenie...

osoby które chcą zagrać "wpisują swoje Id i hasło poczym naciskają enter i ich wywala"

czym to jest spowodowane ?

Edytowane przez Restiv
Opublikowano

kolega mi pisał jak wpisywał ID i Passy i naciska enter i wyłacza mu się metek...

Przypuszczam że coś źle ze spolszczeniem/portami w portmapie. Pokombinuj jeszcze.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...