Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak bardzo zmniejszyć lagi dla osób z wolnym internetem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że dostałem jako tester w swoje ręce CraftBukkit'a 1.6.2 podam od razu wam sposób który działa na KAŻDE pliki serwerowe 1.6.2 :)

 


  1.  
  2. Wchodzimy do pliku server.proporties
  3. Szukamy linijki
    To jest ukryta treść, proszę


  4. Zmieniamy go na 3/5
  5. Restartujemy serwer

 

Ten sposób wysyła z serwera do clienta mniejszą cześć mapy co pozwala na szybsze ściągniecie jej z serwera.

Opublikowano

Nie chodzi o FPS, ale o lagi. Czyli np. zniszczenie klocków czy będzie od razu czy za chwile.

To wam nie przyspieszy minecrafta -,-

Opublikowano

Mojemu koledze to pomogło :D To on hostuje server i teraz mam dużo mniejsze lagi. Bo jak np. był deszcz lagowało tak, że nie dało się grać.

 

 

Geo czy jest jakaś szansa, że minecraft.mpcforum.pl znowu powstanie ??

//Pytania dotyczące serwera minecraft.mpcforum.pl piszcie na PW, a nie tu w temacie, uważane jest to za spam.

//Geoning

http://www.pajacyk.pl/

Kliknij w zielony brzuszek pajacyka jeżeli pomogłem.

 

 

minecraftplayer.jpg

mpcforum.jpg

 

Posty:

50

100

150

200

250

300

 

Na minecraft.mpcforum.pl pod nickiem: GaneR

mca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano (edytowane)

 

 

 

Geo czy jest jakaś szansa, że minecraft.mpcforum.pl znowu powstanie ??

Dołączam się do pytania. Jestem bardzo ciekaw czy jest taka możliwość.

//Pytania dotyczące serwera minecraft.mpcforum.pl piszcie na PW, a nie tu w temacie, uważane jest to za spam.

//Geoning

Edytowane przez Geoning

Pomogłem? Kliknij " Lubię to! "

 

http://www.mpcforum....repack-by-bary/ <--- Mój pierwszy TexturePack do Minecraft'a

  • 3 lata później...
Opublikowano

Jeżeli ma się wolny internet i slabo wam sie mapa ładuje lub klocek niszczycie po jakiejs chwili , najlepiej wylączyc przeglądarke internetową i zbedne aplikacje. To troche przyspieszy twoj/wasz internet.

Pomoglem? Like :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...