Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam witam was bardzo serdecznie , myślę że mogę się tutaj zareklamować bo wkońcu to o tematyce Terrari , a więc nagrywam swój własny let's play terraria . Tak tak wiem że część osób będzie narzekała na mój głos , ale myślę że choć niektórym umilę czas . . .

ODCINKI :

 

 

Zagrajmy w Terraria! #1 " Przetrwajmy pierwszą noc "!

 

Zagrajmy w Terraria! #2 " kopalnia "

 

Zagrajmy w Terraria! #3 " znowu kopanie "

 

Zagrajmy w Terraria! #4 " Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej "

 

Zagrajmy w Terraria! #5 " budujemy.. MAGAZYN "

 

Zagrajmy w Terraria! #6 " zwykły odcinek .. nudy "

 

Zagrajmy w Terraria! #7 " powiększmy dom , co ? " "

 

Zagrajmy w Terraria! #8 " Złoty żyrandol , ZŁOTY ?! " "

 

Zagrajmy w Terraria! #9 " Walka z Boss'em " "

 

Zagrajmy w Terraria! #10 " Meteoryt , farmienie " "

 

 

Zagrajmy w Terraria! #11 " Eater Of World " "

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich fanów terrari ! :>

 

 

Okej , dziękuje wam wszystkich za te miłe komentarze i te nie miłe , nie wiem czemu pare ludzi mówię że cheat'uję ale cóż .. Pewnie jak sami to zdobędą to sobie dopiero zdadzą z tego sprawę .. Jak krytykujecie to napiszcie co zmienić , bo w stylu " nie podoba mi się " jest powalone ? wtedy nie wiem co mam zmienić .. Staram się być miły , dla osób którzy wiedzą o co mi chodzi , w każdym poście w tym temacie , napisałem żebyście mi po prostu pisali co zmienić .. Jeszcze raz dziękuje wam za oceny , nawet te złe ;) cześć !

PS. Jak widzicie , każdej normalnej osobie która zadała pytanie w komentarzu odpowiedziałem :) Jak coś nie wiecie to koment ;>

 

 

Acha i też kolega kręci razem serię ze mną

 

1odc. :

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez nemesiss

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

Twoje odcinki nie są zbyt profesjonalne, ale da się obejrzeć. +

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

Co Ty chcesz ? jakie nie profesjonalne ? mam robić pro cięcia edit w ch**? też żeś dał komentarz .. Czekam na dalszą krytykę! Ale starajcie się coś sensownego napisać , bo nie chcesz czegoś typu " fajne " albo " nie fajne " . Pozdrawiam i dzięki ;>

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano (edytowane)

@up

 

strasznie chamskie zachowanie z twojej strony , powinienes przyjmowac krytyke a nie sie wkurzac jakbys byl nie wiadomo kim ...

chcialem dac + ale jednak ci go nie dam skoro nie przyjmujesz krytyki

Edytowane przez camy
Opublikowano

Camy , ja przyjmuję krytykę, i nie zbieram + a - ciołku .. Nie chcę mieć takiego czegoś bez uzasadnienia typu " nie fajne " fajne " niech coś sensowniejszego będzie .. Kolejny kre.....

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

widzów szanuję , ale może niech mnie ktoś poratuje bo wy nie rozumiecie , ja chce krytykę ale nie taką " nie fajne " "fajne " bo to nic nie wnosi .. Cze!

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

no a jaka tu kur*a krytyke chcesz? w niektorych odcinkach mowisz tylko to co robisz albo marudzisz. z tego co widac w ogole nie szanujesz nowych widzow. zawsze trzeba ocenic czy cos jest fajne lub nie fajne , bo jezeli cos jest monotonne to jest slabe , a jak cos jest zabawne , jest dobre . zastanow sie czasem co piszesz ...

Opublikowano

ale daj jakieś uzasadnienie dlaczego fajne , albo nie fajne .. to chyba Ty nie rozumiesz .. jeszcze raz napiszę UZASADNIENIE , a nie spam robić " fajne " " nie fajne " bez uzasadnień ..

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

xKasanGax mówiąc, że nieprofesjonalnie wytyka Ci takie bezsensowne dźwięki typu : "Haa 100 widzów" , "kur, slajm !" i różne inne dźwięki wydawane w czasie "bicia" slimów np. "juuu kurde, giń ty zasrany slajmie !" A ty zaraz z pyskiem. Przystopuj. Ktoś coś napisze, a ty zaraz wyjeżdżasz z ryjem. To po kij piszesz temat i zachęcasz do oglądania Twoich Lets Playów skoro nie przyjmujesz krytyki i nie szanujesz widzów. Każdy ma chyba swoje zdanie no nie ?

Opublikowano (edytowane)

droni , no widzisz ty jako jedyny powiedziałeś co mam zmienić , po prostu piszcie co zmienić , a nie " fajne " nie fajne " dzięki za + ;) hejty.. Demonic powiedz które , muszę wiedzieć co zmienić .. Ale też nie rozumiem , przecież jakbym tego nie mówił .. to też tak piszesz jjay'owi ? prawie każdy zagrajmer mówi słowa typu 100 widzów albo giń lol .. zastanów się co piszesz..

Edytowane przez nemesiss

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

@droni47

A jak JJay takie coś mówi to nikomu nie przeszkadza ...

 

 

@TOP

Mi się podoba ten let's play... Przecież nie będziesz ciągle mówił czegoś sensownego ... Tak jak jest jest fajnie :D

 

@DOWN

Skąd wiesz ? Silver łatwo zdobyć jak się ma mózg

NPC się ruszyły a słońce nie.. Hmm

@EDIT

Mówiłeś ,że nie dajesz + ani - w tym temacie ...

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano (edytowane)

własnie pokazałeś jakim jesteś idiot%%%, jakie cheaty człowieku , powiedz mi gdzie były takie cięcia , fraps sam robi cięcia i dzieli klipy , a jak nie to specjalnie to zrobiłem , mówiłem że jak zdobędę to się zobaczymy .. Widać jakie masz pojęcie o terrari..

 

a już wiem , to było cięcie idio%%%..

 

PS. tak wgl. to ja chyba nawet wtedy świat zmieniłem bo miałem tam ominięty silver ..

Edytowane przez nemesiss

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

szczerze mowiac jestes najbardziej wkur*iajacym kolesiem na forum , przynajmniej takim co kreci lets play'e. kazdy inny , nawet dzieciak przyjmuje krytyke i konczy , albo poprawia. ty zamiast tego wyzywasz kazdego usera . zrozum , ze twoje filmiki sa slabe . troche samokrytyki nie zaszkodzi ...

Opublikowano

a może zrozumiesz że ja przyjmuję krytykę , ale czy wyzywanie od cheaterów , choć nim nie jestem , jest miłe ? Jestem ciekaw jak ty byś się czuł , dzięki za ref przy okazj ixD

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Opublikowano

Ty nie przyjmujesz krytyki - ty komentujesz innych jak ciebie krytykują (niepotrzebnie)

Przykładowo:

mam robić pro cięcia edit w ch**? też żeś dał komentarz
- mogłeś powiedzieć - A mam zacząć robić bardziej profesjonalne cięcia w filmie? Bo nie pomyślałem o tym?
własnie pokazałeś jakim jesteś idiot%%%
- mogłeś powiedzieć - To nie cheaty ;) Tylko zrobiłem cięcie, by zebrać silver z drugiego świata.
a już wiem , to było cięcie idio%%%

 

ja przyjmuję krytykę

 

No co ty nie powiesz?

 

Dobrze, nie męcz się ponownie komentując mój post od spamu, oraz mnie od idioty itp. ponieważ nie będę więcej witał w tym temacie ani koncie na YT, by nie spotkać Cię ponownie, bluzgającego na negatywne opinię.

 

I nie próbuj mi dołożyć jakimś chwytem typu MPC - minus, 1*, raport, ponieważ totalnie to ignoruję i wyrażam opinię co do Ciebie.

 

Pozdrawiam.

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

po 1 nie daje - i + w tym temacie , po 2 masz rację .. jestem nerwowy , ale ten gościu co powiedział że cheatuje , dał mi w chyba 6 odc. że cheatuje , bez przesady . Na yt blokuję a tu odp. musiałem tak mnie zdenerwował . W takim razie zaczynamy od nowa :> Czekam na next. Komentarze

Daj minusa proszę.. POLSKI Świat Minecrafta

ghastz.png10288353844d82242e5ba54.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...