Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]SF2010 błąd przy włączaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć!

 

mam pewien problem.

 

mam serwer na SF2010 (hamachi)

włączam go

wpisuje:

login: root

password: moje hasło

 

później

SYSINSTALL...(konfiguracja)

/etc/rc.d/netif restart

/start

1 (1 Channel włączam)

 

i po 1 sekundzie wyskakuje mi takie cos :

08755526142215949174.jpg

 

wnioskuje z komunikatu że nie znaleziono takiego pliku ...

 

patrzę do bazy FTP

 

usr/.../germany/

 

i mam tam plik locale_string.txt razem z jego zawartością

 

pomocy ponieważ to mój 1 błąd z bazą danych i nie wiem o co biega

 

PS.

 

do bazy MySQL i FTP moge wchodzić normalnie bez żadnych błędów

 

w grze w logowaniu pisze

 

Nazwa Serwera | Channel1: Normalny

 

ale cały czas ZOSTANIESZ POŁĄCZONY Z SERWEREM

 

po kilku minutach konsola pluje błędami


mv: rename syslog to ./log/20110526/syslog.16: No such file or directory
mv: rename syslog to ./log/20110526/syslog.16: No such file or directory
mv: rename syslog to ./log/20110526/syslog.16: No such file or directory

 

PS.2 Serwer na Virtual BOX

prosze jakiegoś modka o zmienienie tematu na [PROBLEM]SF2010 błąd przy włączaniu

Edytowane przez GoGame

gogame.png

Opublikowano (edytowane)

ten log_file_delete_old to usuwa logi norma zawsze tak jest

 

Addres already is use czyli ze ten adres jest juz uzyty

 

Sysinstall zrob od nowa i na koncu jak zrobisz all czyli wpiszesz ip mask itp kliknij NO

 

 

 

@@ edit

 

ja mam taki błąd gdy odpalam channel 2 :D

 

@@ edit2

 

wlacz maszyne zaloguj sie itp

 

wpisz sysinstall

 

kolejno : Congifure -> Networking -> Interfaces -> em0 -> no -> no

 

Host : mcn.localhost

Domain : localhost

IPv4 Gateway : IP z normalna końcówka

Name Server : 4.2.2.3

IPv4 Addres : ip z .100

Netmask : 255.0.0.0

 

Klikasz OK

 

wyskoczy "Would you like to bring the em0 interface up right now? Kliknij NO

 

Tez miałem taki błąd i zrobiłem od nowa sysinstall i działało normalnie

Edytowane przez Peja9692
350x19.png
Opublikowano

nadal nie działa

 

próbowałem tak jak @UP powiedział

 

login:root

password: moje hasło

 

i od razu /start

 

nacisam 1 channel

 

i ten sam błąd

 

 

nie ma rozwiązania / format / od nowa pliki

gogame.png

Opublikowano (edytowane)

To jest ukryta treść, proszę

 

To tylko błędy z powodu braku tych plików . Jak widać zastosowano funkcję mv = move . Chodzi o przeniesienie syslogów i ich zapisanie. To nie ma wpływu na działanie serwera.

 

 

wiec serwer powinien działać prawidłowo ;)

Edytowane przez Peja9692
350x19.png
Opublikowano

tylko że jak tak mam

 

to w metinie nie wejde na serwer ...

 

cały czas pisze

 

ZOSTANIESZ POŁĄCZONY Z SERWEREM

(Klient 2010 i Launcher by tim66613)

gogame.png

Opublikowano (edytowane)

to mogles odrazu tak napisac -,- zły pong masz // Sorka jest w temacie napisane ze masz "zostaniesz połączony z serwerem" ;)

 

wgraj plik GAME v4 2010 rok

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Lub :

 

Game v4

 

 

i launcher od mcncc.pl

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Lub : mcncc.pl

 

i oczywiście pozmieniaj IP w root w client ;)

Edytowane przez Peja9692
350x19.png
Opublikowano (edytowane)

ok sprawdzam i dam edita

 

ej a to game ...

 

mam wkleić tylko do

 

/usr/home/game/channel1

 

narazie sprawdzam na 1 channel ...

Edytowane przez GoGame

gogame.png

Opublikowano

tylko do

 

/usr/home/game/channel1

/usr/home/game/channel2

 

i nadać im prawa pliku 777

 

i reset maszyny czy nie ?

 

sorki za to męczenie :)

gogame.png

Opublikowano

 

41525504806136599883.jpg

 

dzięki wszystkim którzy próbowali mi pomóc

i tym którzy mi pomogli:

Peja9692

dla ciebie + i 5

dla innych +

 

POZDRO MPC

 

temat do zamknięcia problem rozwiązany...:D

 

gogame.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...