Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak ustawić Miny Aby Zabić


Sneakysu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

źle dodałeś zdjęcia pokazuje się "dołączona grafika". Zdjęcia wstawiamy na np imageshack.us bierzemy link i wstawiamy między link[/.img] (bez kropki)

Edytowane przez Angel Heart
sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)
Jak ustawić Miny Aby Zabić

no to tak.

kupujesz, dodajesz do eq, w wybranym miejscu ustawiasz klikając PPM i gotowe ... mina ustawiona.

polecam stawiać na schodach, często się "wtopią" i mało ludzi je widzi.

 

 

 

@down

fakt LPM ;D za dużo Minecrafta :>

dzięki.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

no to tak.

kupujesz, dodajesz do eq, w wybranym miejscu ustawiasz klikając PPM i gotowe ... mina ustawiona.

polecam stawiać na schodach, często się "wtopią" i mało ludzi je widzi.

W tym tucie chyba mu chodzi o to w jakiej odległości je ustwiać.

 

P.S Chyba LPM... Chyba że leworęczny jesteś :P

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)

Angel wiem jak się wstawia , lecz coś mi nie poszło ..

Już naprawiam ^^

 

EDIT

Już naprawione ;]

Jak coś zbieram - hehe ;P

 

EDIT x2

W temacie chodzi o to , aby pokazać zielonym jak się stawia miny aby zabić kogoś , bo niektórzy stawią Jedną Minę a Drugą za powiedzmy 600 metrów ..

To 2 wtedy nie wybuchną;]

Edytowane przez T-Cross

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Mó♦głbyś trochę to graficznie ogarnąć, schowaj spoilery, bo ten temat jest mały, więc może zająć tyle miejsca..

 

No dobra poradnik nie jest zły więc zostawiam tego -

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Ja też daje co tam chcesz innym sie przyda :D to plus

Minus bo sporo osob otym wiedziało .

Dobra robota

Opublikowano

Caralho

Co to za różnica czy Spoiler czy nie ..

Wole dać do Spoilera bo grafika jest dość duża ..

Więc wygofniej sobie włączyć spoiler zobaczyć wyłączyć i włączyć drugi spoiler ;]

Tu Chodzi o Wygode dla czytaczy i Informacje ;']

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Ja polecam 3 miny w jedno miejsce tzn. porostu jak by była 1 mina często ludzie w nie wchodzą bo myślą ze nie dedną i najlepiej do tego rpg żeby w razie czego dobić zombiaka :P

Dankan6_eune_102_1_text.png

Opublikowano

Ja polecam 3 miny w jedno miejsce tzn. porostu jak by była 1 mina często ludzie w nie wchodzą bo myślą ze nie dedną i najlepiej do tego rpg żeby w razie czego dobić zombiaka :P

 

 

Tak racja można tez tak zrobić :)

76561198090890807.png

Opublikowano (edytowane)

A ja układam w trójkat najlepiej !
biggrin.gif
Polecam

 

Oj Maxiu Maxiu ;**

Edytowane przez Maxio.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...