Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[miniTuT]Jak łatwo i szybko zdobyc ciekawe itemki.


Aareks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z góry informuję, iż jest to mój pierwszy TuT :F.

 

 

A wiec tak.

 

 

Generujemy świat, najlepiej nowy i MAŁY.

http://cloud.steampowered.com/ugc/542895288732634227/381CCCC85B130258E904A722D8D30C71E279FF4F

 

 

I idziemy do krawędzi mapki. (ja idę w lewo)

http://cloud.steampowered.com/ugc/542895288732636787/4E7AA593E0F252BA42F239E36AD8760FBB2FB689

 

W 'oceanie' powinna znajdować się skrzynka.

http://cloud.steampowered.com/ugc/542895288732637694/41C962CBB692C3C7D18120CACFB3709DDF0C24A8

 

http://steamcommunity.com/id/Aareks/screenshot/542895288732638587

 

 

Wiem, że nie jest to jakaś wielka pomoc, ale może się przydać :P

Zbieram +

genimgphp.png

10555.png

18706.png

6833.jpg

6957.jpg

Opublikowano

A może podpowiesz co może być w tych skrzynkach? ;)

Po za tym Tut nawet dobry

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

W skrzynkach 'chyba' może być tylko taka fajna rurka (możesz dłużej byc pod wodą) i rzeczy typu dynamity, mikstury i gold coins'y.

 

PS. Podobno można znaleźć jakiś inny item, ale jest on rzadki.

Zbieram +

genimgphp.png

10555.png

18706.png

6833.jpg

6957.jpg

Rekrut
Opublikowano

W skrzyniach oprócz tego co wymieniłeś można znaleźć broń, zbroje itp.

76561198012581006.png
Opublikowano

Poszedłem na maksa w prawo i korupcja, wróciłem, przeczekałem noc i poszedłem w lewo do końca i tam też korupcja wtf? TO w korupcji jest?

Opublikowano

@UP nieee ;D

On mówił że robisz małą male (small) idziesz cały czas na lewo ( omijasz korupcje ) i w oceanie niby jest skrzynka ;)

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

niestety u mnie tak nie ma , raz sie nawet utopilem szukajac tej skrzynki :D bylem na lewym i na prawym koncu swiata i nic ;/

Opublikowano

Te linki to screeny miały być? Bo nie działa.

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja miałem skrzynię ale moim zdaniem pomysł głupi bo zanim tam dojdziemy bez eq to możemy paść po drodze dziesiątki razy a jak ktoś ma już eq to po co mu szukać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...