Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Benek0708 vs Ka do G


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss'owy

 

Wyzywający: Benek0708

Wyzywany: Ka do G

Kategoria: Diss

Tematyka: Dowolna

Czas: 3 dni

Notka: Przyjmujesz? zaczynaj.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Oczywiście przyjmuję ^^

 

 

Zaczynamy !

 

 

Kilka dobrych słów, jak zwykle napoczątek,

Ty zaczynasz, Ja nie pytam w czym problem ,

Chesz mieć Diss na wysokim poziomie

Ka Do G to poziom na którym utoniesz!

Smarujesz krzywy ryj nasadą od napleta

Kiedy w nocy się budzisz chuja w gaciach już nie ma

Płaczesz codziennie .. Każdego ranka ,

Bo gdy zerkasz w gacie pozostaje już plama .

Dzień za dniem w twoim życiu się kręci

Ta sama rzeczywistość której nie możesz zmienić.

Benek zero siedem znów w chmurze cięciw .

Kablem na podwórku biją Ciebie dzieci,

Przychodzisz do domu , pytają co się dzieje

Ty odpowiadasz "wole na forum siedzieć" .

W sumie współczuje ale to jest pocisk

Ty się chowasz... A Ja zostaje przy swoich.

Nie nazwę Cię szmatą nie zwyzywam od dziwki

Na wszystkie te słowa jesteś za cienki

I znów przypuszczam pod biurkiem siedzisz

Obciągasz , lachociągu bo masz na to chęci .

Ręce Cię bolą a ryj zagmatwany na którym pozostały tylko rany.

Nie masz mózgu za słowa się nie bierz

Twoje wersy słabe przy których się śmieje .

Jesteś mocny tylko w gębie a teraz czekasz na to aż ktoś Ci przyjebie ?

Przyjebie Ci ja , właśnie ja to zrobie!

Cisne lizodupie pięścią w twoje skronie.

Równam Cię z ziemią na tym wersie to już koniec.

Bo jesteś tylko graczem, wredną małą łajzą

Ka Do G posługuję się swoją pasją , to jest zbrodnia w gazetach same terrory...

Rap chory to już nie są wybory ! Nie ma głosów .... !

Benek już nie żyje ! Przy twoim ciele drewniany kijek ,

Nie masz czym się bronić ! Pakuję Cię w trumne ,

Byłeś durniem.. już o tym nie wspomne ,

Szacunek dla zmarłych!

Wojna dla hejterów co za życia kradli .

To tyle , to wszystko co mam do powiedzenia

Pamiętaj ja przyjmuję , nie wymiękam .

Trzymaj się tam wraz z moją treścią

Życze Tobie dobrze lecz pierdole kurestwo .

Dziękuję za walkę i gaszę ten temat

Choć się nie dziwie .. Zostawiam Ci dylemat.

 

 

Dzięki za walke , jestem w tym jeszcze słaby . Ale się staram .

Powodzenia kolego ;) Czekam z niecierpliwością na odpowiedź .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

brawo, bardzo dobry tekst ;)

teraz ja:

 

 

Po chuj się rozpisywałeś, ja ciebie zniszczę jednym słowem

 

najlepszą zapłatą za ten diss będzie świeczka na twoim grobie.

 

Pojebało ci się w głowie, żeby wychylać się z motyką na słońce

 

lepszymi tekstami niż ty posługuje się już chyba Beyonce.

 

To spojrzenie mylące, wywiera presję na twojej psychice

 

już mięśnie mojej siostry są twardsze niż twój biceps.

 

Na widok moich wersów wszyscy hejterzy milkną

 

jesteś tak samo beznadziejny jak Paris Hilton.

 

Mówisz że utonę? ja na twoim miejscu bałbym się o siebie

 

utopię cię łyżką wody, zamawiaj sobie już miejsce w niebie.

 

Coś mi tu jebie! to ty i twoje przeorane dziursko

 

chcesz zobaczyć jakiegoś zjeba? to lepiej spójrz w lustro.

 

Ja żyje i mam się dobrze, dzięki za twoją troskę

 

tymi wersami tnę ci mordę żyletką i oblewam octem.

 

Lachociągu? nie pierdol tylko bierz mego chuja do pyska

 

leszczu, tymi wersami odpowiadam na twoje wyzwiska.

 

Strzał z bliska, nie masz nic do gadania, ja tutaj błyskam

 

uwielbiasz gdy ci ptasie mleko z chuja na mordę tryska.

 

Ja już kończę, nie potrzebuje pisać więcej by z tobą wygrać

 

na koniec jedna rada ziomek: już nigdy nie próbuj ze mną tu igrać.

 

 

Dzięki, można głosować ;)

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Glos na benka.

 

Ka do G jeszcze troche za duzo amatorskich słow uzywasz ale z czasem przyjdzie ze bedziesz wiedziec o co chodzi ; ]

Opublikowano (edytowane)

Spoko, dzięki . Wiem w czym problem , z czasem na pewno uda mi sie składać coś lepszego .

 

PS : Na te głosy właśnie czekałem ;-)

 

Benek wygrałeś już na samym początku , oddaje .

Dobre wersy ^^ Dzięki wielkie za pojedynek i za małe nauczanie hehe .

Edytowane przez Kerq Lazarus

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...