Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatny serwer Crusade WoW [3.3.5a]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obrazek.jpg

 

Witam wszystkich, przedstawiamy wam serwer Crusade WoW - Mid Rate

 

Strona Główna: http://www.crusade-wow.pl (Niestety nadal w budowie)

Rejestracja: http://www.crusade-w...account/create/

Forum: http://forum.crusade-wow.pl/

 

Patch: 3.3.5a - Wrath of the Lich King

Typ: PVE / PvP

Emulator: Trynity Core + Fixy własne

Realm: WOTLK-Crusade (set realmlist wotlk.crusade-wow.pl)

 

Raty Serwera:

Exp : x 8

Exp Quests : x 10

Exp Explore : x 8

Drop Money : x 15

Honor : x 3

Reputation: x 4

Skill Weapon : x 9

Skill Crafting : x 9

 

Informacje o sprzęcie:

CPU: Intel Xeon 8x 3.07 +GHz

RAM: 16 GB DDR 3

HDD: 4xSATA III (RAID 10)

System: Unix Debian

 

Co mamy do zaoferowania naszym graczom ?

 

+ Miłą atmosferę oraz kulturę w grze.

+ Pomoc ze strony Administracji oraz GM

+ W weekendy ciekawe eventy dla graczy z nawet niskimi levelami z ciekawymi nagrodami.

+ Na co dzień mini eventy z upominkami.

+ Transfery postaci z serwerów Blizz (x1) aż do serwerów High (x20)

+ Transfery postaci z serwerów o patchach 2.4.3 (TBC), 3.3.5a (WOTLK) oraz 4.06 (Cataclysm)

+ Posiadamy serwer TeamSpeak 3 oraz Mumble 1.2.3 do wyboru dla gracza.

+ Nowe gildie maja możliwość uzyskania prywatnego serwera TeamSpeak 3 za darmo.

+ Posiadamy realmy testowe by nie dręczyć naszych graczy częstymi restartami przy sprawdzaniu działania poprawek

- Niestety strona główna serwera jest w budowie. (Strona działa częściowo)

 

W planach:

Jak najszybsze ukończenie prac nad strona serwera WOTLK.

Otworzenie kolejnych realmów TBC (2.4.3) oraz Cata (4.0.6)

 

Więc jeśli choć trochę was to zachęciło do rejestracji na naszych serwerach to na co czekasz ?

banner.gif

Opublikowano

Proponuję abyś podał jeszcze droop rate imtemków, jak i stan skryptów instancji/bg/wg etc. a tekże stan diałania ważniejszych q, tj quel delar jak i na shadowmourne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...