Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Last Chaos rycerz


ProGamer w CS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam kilka pytan dotyczace rycerza :)

1. jak grac rycerzem miecz i tarcza czy 2 miecze

2. jakie skille dawac

3. Do ktorego lvl zbierac pu albo od ktorego zaczac farmic ?

Tu Mówi Drag każdemu pomoże ale możecie dac + :)

Opublikowano

1. Miecze mają więcej ataku, miecz i tarcza więcej obrony mniej ataku

2. Wszystkie skille maxuj

3. na 23 zrób bloka i farm 10/25k pu

nfsw_ILAYSI.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1. jak grac rycerzem miecz i tarcza czy 2 miecze

 

To zalezy czy chcesz potem isc na paladyna czy templariusza. Polecam palka ma duzo wiecej ataku od templara. Chociaz slyszalem ze podobno teraz tempek wymiata na nowych zasadach pvp w pl-u...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jesli chodzi o 2 miecze ma dosc wiecej ataku niz miecz i tarcza maxuj all skille wyfarm 20K i powinno byc git ;]

kumpel wyciagnal templariuszem 5K defa ;] lvla nie pamietam : P

Pomogłem daj +

jak nie to -

xkt6jq2qcb4s.jpg

Opublikowano

wybierz wg uznania potrzebny ci atak czy def jak def to tego z z tarcza a jak atak to tego z mieczami 2 to zalezy od cb

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Jesli chodzi do PVP dobry jest paladyn na (2 miecze ) a jesli na bosy lub exp dobry jest nie pamietam nazwy ( 1 miecz )

mozna farmic na 23-25 lvl i dobic okolo 35K jesli bys chcial robic gildie a jesli sam exp to tylko 25K-30K

skille powyzej 32LVL wszystkie na maxa bo duzo dodaja szczegolnie pasywy :] pozdro ziomek ;]

Pomogłem daj +

jak nie to -

xkt6jq2qcb4s.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...