Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie działa serwer hamachi, mimo że powinien działać...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie wiem czm, ale nie działa mi serw mimo, że pisze, że chodzi :/ JAk włączam spol na kliencie są kropki innym też nie działa. Co mam robić?

reklama

Opublikowano

To że są trzy kropki nie oznacza że server nie działa.Spróbuj się zalogować i napisz jaki komunikat jest podczas łączenia.

Prawdopodobnie coś z Port-Map'em nie dobrze

Opublikowano

To że są trzy kropki nie oznacza że server nie działa.Spróbuj się zalogować i napisz jaki komunikat jest podczas łączenia.

Prawdopodobnie coś z Port-Map'em nie dobrze

Tzn. Jak wbijam na spol pisze Bład podczas połączenia, a na VPC włączam serwa to pokazuje się na ostatku napis ConnetcDBCChcekConect: Network is Un....

i tak zostaje ...

reklama

Opublikowano

Masz TeamViver?

Jak tak to wyślij identyfikator i hasło na PW.

Spróbuje pomóc

 

 

PS.Jakie pliki serverowe?

 

Pliki Serwerowe by Rain. mcncc.com itd.

reklama

Opublikowano

Rozwiązałem problem dziękuję za pomoc! Plusa dostaje glinka, bo w pewnym sensie on mi dał odruch jak zwalczyć problem. Dostaje +. Pozdro!

reklama

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...