Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie dodać raty serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka

 

Chciałbym napisać jak poprawnie dodawać raty ponieważ patrząc na publikacji serwerów w linijce "Raty serwera" w prawie każdym serwerze są one błędne, czytając ten tutorial a później publikacje serwera gracze powinni sobie wyobrazić ile YANG dropi na serwerze, a więc przejde do rzeczy;

 

Raty serwera jakby nie patrząc porównywane są względem Metin2.pl

a więc na PL'u z psa dropi 9 yang

 

 

Raty 10x

To jest ukryta treść, proszę

 

Raty 100x

To jest ukryta treść, proszę

 

Raty 1000x

To jest ukryta treść, proszę

Raty 5000x

To jest ukryta treść, proszę

 

Tak więc moim zdaniem podawanie ratów w procentach nie ma sensu, a zazwyczaj jest pisane w ratach serwera "500%" czyli 5x

 

To jest ukryta treść, proszę

tak więc to kompletnie nie ma sensu skoro wbijamy na serwer i dropi nam po 8k...

 

Edytowane przez KeShaddar

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

No nie wiem czy to zasługuje na przypięcie, lepiej byłoby gdyby znajdowało się to w tutkach, bo tutaj zbędne. Nikt raczej nie patrzy na raty serwera. Tylko ss`y i spolszczenie i to wszystko. A raty można dodać omacko i jakoś nikt się nie przyczepi.

Opublikowano (edytowane)

Po pierwsze:

Widziałem czesto w publikacjach serwera "ile dropi yang z piesków?" albo "Ile na serwie leci kasy?"

A ludzie z wolnymi łączami [ci co maja utrudnione zycie z pobieraniem clienta itp.] bedą wiedzieli ile leci kasy.

 

Po drugie:

Po co w publikacjach linijka raty serwera skoro w 98% publikacji są one źle podane?

 

@edit

Nawet drobna rzecz - decyzja o podaniu nieprawidłowych rat serwera lub nie dodanie ich, może mieć wpływ na całe mpc.

 

Zmodyfikowłem troszke cytat z jakiejś książki lecz... ...to sama prawda ! :)

Edytowane przez KeShaddar

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

Nie będzie miało żadnego wpływu na mpc. Rzadko to sporadycznie są takie posty. Bo nikomu to nie potrzebne. Było kiedyś na mpc takie coś.

Ale żeby podpiąć to nie zasługuje, a kolejną rzeczą jest to, że zaraz każdy będzie dodawał wszystko. Będą powstawać tematy ,,Jak poprawnie dodać godziny do serwer".

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...