Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się zmotywować do expienia na grochach ?


-=MacieQ=-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

62147471779345988436.png

 

Jak zapewne wiecie, expienie profesji nie należy do najprzyjemniejszych elementów gry. Mój poradnik może ( a właściwie wiem , że będzie ) się wydać nieprzydatny i niepotrzebny, lecz szczerze mówiąc większość porad w nim sprawdziłem i korzystam i widzę efekty. Poleciłem je również kilku osobom i one również są zadowolone. Wszystko kryje się w psychice , Coś jest nudne - nie robimy tego, proste prawda ? Mój poradnik pokaże jak się zmotywować do expienia na grochach.Narazie tekstowo, zdjęcia wrzuce niedługo.

 

 

77489892733320019126.png

98105754538520221151.png

 

Cyfra 0 , zero tak zero to przerażająca a raczej zniechęcająca cyfra, nikt nie lubi "zaczynać od zera" , a jak do tego jeszcze dojdzie myśl , że w miejscu cyferki 0 ma być liczba 100 to już w ogóle MASAKRA. Tak więc dobrym sposobem na expienie jest zaczynanie od 40% lub 50% , przecież 50% nie wygląda tak strasznie jak 0 - prawda ?

 

 

79567520890222534384.png

35509264338557976347.png

 

Tak, to jeden z tych najprostszych i najpopularniejszych sposobów expienia. Poprostu bijesz po 1h dziennie ,oczywiśćie jeśli dasz rade dłużej to bij dłużej ,lecz chodzi o symbolikę cyfry 1. Nie przemęczysz się ani nie znudzisz zbytnio , powtarzaj sobie : "To tylko jedna godzina ! Dam rade !

"

 

 

03877847799346282521.png

51434581945049568763.png

 

Poczucie upłyniętego czasu jest dobrym motywatorem, zawsze gdy coś nam się dłuży patrzymy na zegarek, jest to odruch bezwarunkowy - uczymy się go. W tym zadaniu pomoże nam również Ancek, nie dość , że profa będzie szła szybciej to jednocześnie będziesz miał "czasomierz" gdy jednak ancka brak możemy np. nastawić sobie budzik , telefon czy coś w tym rodzaju.

 

35474439234325486954.png

13453473244189498891.png

 

Jeden level = jedna profa. Dobry sposób dla kogoś kto np. bije profesje na sp3 , ponieważ bijąc chociazby od 43 poziomu do sp2 jest to raczej słaba metoda. Jeśli wbijasz level - idziesz na grochy - w ten sposób szybciej zdobędziesz swoją wymarzoną profesję i nie zmęczysz się , pamiętaj że najważniejsza jest Systematyczność!

 

55920028636134044083.png

35203659667215409563.png

 

Jeśli osiągniesz swój cel , niekoniecznie w grze ale w życiu to możemy sobie zprawić jakąś nagrode , nagrodzić siebie i swój czasami mały a czasami duży sukces, możemy tak też zrobić w przypadku bicia profesji, jesli nam się uda zróbmy cos dla siebie, możemy sobie kupić jakiś smakołyk lub wyjść ze znajomymi, oczywiście możesz to zrobić też bez wbicia profesji.

 

 

Jeśli mój poradnik uważasz za przydatny to daj plus, a jeśli nie to daj oczywiśćie minus. Komentujcie i oceniajcie przydatnośc. I pamiętajcie , że wcale nie musicie bić profesji - jeśli dobrze sie wam gra danym sp to po co ?Będe w miare rozbudowywał poradnik, jeśli macie propozycje jeszcze na jakieś sposoby to piszcie na PW lub w komentarzach.

;)

 

A narazie :

 

16664614290093336446.png ZBIERAM INFORMACJE 16664614290093336446.png

63989389769756300986.png

Opublikowano

Ja sam korzystam z 1 sposobu i jest gites ;d aczkolwiek metoda nr 6 to :

AC TOOL

Keys {SPACE}

Delay 200

Keys 1

I wtedy gramy np w piłkę na boisku, proste prawda ? :D

Leci +ik

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

Ja sam korzystam z 1 sposobu i jest gites ;d aczkolwiek metoda nr 6 to :

AC TOOL

Keys {SPACE}

Delay 200

Keys 1

I wtedy gramy np w piłkę na boisku, proste prawda ? :D

Leci +ik

 

Niestety grając wojownikiem nie mozna botować na grochach , nie znalazłem jeszcze zadnych botów.:(

63989389769756300986.png

Opublikowano

Ja osobiście grając dwoma postaciami na których musem było wyexpienie 55 i 50 profki na groszku troszke o tym wiem , i wiem też że to wyjątkowo męczące zajęcie , podczas tego polecam słuchanie muzyki , może to nie motywuje ale za to uspokaja ;D I rozmawianie z kolegą na np. skype . Odliczanie czasu zawsze mi przeszkadzało bo dekoncentrowałem się na tym co robie - expieniu job.Sam polecam wziąść jakieś słodycze pomyśleć sobie że to zbliża nas do wymarzonej karty i zająć spota po czym zacząć expić . Pozdrawiam ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mowil ktoś że wojem nie da sie bocic.

Każdy gracz dostaje razem z lvl npc lucznika.

Na nim sie ustawiacie i bocicie.

max 5 linijek tekstu.

Opublikowano

Cóż - z jedną z rzeczy z tego poradnika muszę się zgodzić - 0 to dołująca cyfra... Lecz wkrótce zamienia się w 1,5,10,25,50,99, 99,99 i 100 xD

 

Łap +

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Gość SynekMTG
Opublikowano

Poczuć tą ulgę kiedy wreszcie osiągasz swój cel... Najlepsza metoda 1 lub bot :) Ale botem bardziej na kurczakach. Leci plusik +

Opublikowano

Moim zdaniem metoda 1 i 2 sa najlepsze . Ale najlepsze jest to uczucie jak dobijesz ten lvl :)

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...