Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] 22.05.11] SWAT Public D3D 1.1 (SuperNoSpread, Superjump, Player OPK, Player SVP....)


im2low

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haczek działa. Martwi mnie jednak to, iż ma mało opcji, albowiem wielmożni hackerzy gustują w lepszych programach. Waćpan poszukałby hacka O większej ilości opcji.

18590.png

29858.jpg

33207.png

 

Lubie +

Opublikowano (edytowane)

Haczek działa. Martwi mnie jednak to, iż ma mało opcji, albowiem wielmożni hackerzy gustują w lepszych programach. Waćpan poszukałby hacka O większej ilości opcji.

a ty co, użyłeś teleportu (z innego haxa) i ze sredniowiecza przeniosłeś się w nasze czasy?

 

co do haxa, OPK i SVP dopiero po kupieniu vip ((o.0)) dno : >

 

ale za wstawke +

 

@DOWN podobne do opk ale przeciwnicy są w jednej lini, dobre na snajperki

Edytowane przez her0es

Hejo

Opublikowano

CRASH przy ładowaniu się WR ;( Zróbcie coś, żaden hack mi nie działa, macie jakiegos prostego, działającego??

sygnabu.png

 

 

 

Visca el Barça!

 

 

35260.gif

 

 

29279.gif

Opublikowano

a ty co, użyłeś teleportu (z innego haxa) i ze sredniowiecza przeniosłeś się w nasze czasy?

 

co do haxa, OPK i SVP dopiero po kupieniu vip ((o.0)) dno : >

 

ale za wstawke +

 

@DOWN podobne do opk ale przeciwnicy są w jednej lini, dobre na snajperki

Tak sobie żartuje... Nie można ;p?

18590.png

29858.jpg

33207.png

 

Lubie +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...