Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]SiroSix's Super Dinarbot V3.1 [13k+ Dinar/h] *32 & 64 bit*


Poczter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SiroSix's Super Dinarbot V3.1 [13k+ Dinar/h] *32 & 64 bit*

http://www.youtube.com/watch?v=6PacbQm7IOg&feature=player_embedded

 

Instrukcja

Uruchom Warrocka z hackiem...

1. Wejdz na serwer zombie

2. Stwórz pokój z hasłem

3. Wciśnij F8 aby włączyć bota

-

Bota wyłączamy F7

Ustaw rozdziałkę 1024x768 dla max. prędkości.

 

Download:

http://www.fileserve.com/file/R4WneFu

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7b885dd44d0c92edfe8c25321dbdf1ac2bdc914dc1d367b50d84b1cadd59c788-1305906475

Opublikowano

Ta wersja jest szypciejsza ?:x

Czy wiesz że?

Dogłębna penetracja rozluźnia umysł i duszę

 

 

 

 

Opublikowano

Czekanie na inny download to jak czekanie na retaila na famasa.

Bot działa na win 7 64 bit.

@down ludzie pod tym tematem spamują a nie mają racji tak jak wrzucający podkreślił to jest wersja 3.1 mi też 3.0 crashuje. Ściągnij sobie tego i powinien Ci działać jak poprzedni albo szybciej.

Opublikowano

na 32 chodzi??

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

Moze zmien nazwe injectoria bo nie pokrywa sie z nazwa .dll ?

Czy wiesz że?

Dogłębna penetracja rozluźnia umysł i duszę

 

 

 

 

Opublikowano

próbowałem zmieniać już na b0t V 3.1, tzn kopiując nazwę z tego pliku hacka i podmieniając ją z nazwą kilku injectorów i za każdym razem jest napisane, że nie znaleziono pliku .dll

Opublikowano

Mi wbił 25k dinarów a chodził ponad 2 godziny.

Zaobserwowałem, że czasami bot łapie takiego laga, że chyba sam bym się prędzej zabił.

 

Poza tym piszę, że undetected - może i jest niewykrywalny przez system, hs'a czy coś temu podobne, jednak prawie cały zombie channel (w moim przypadku 1) jest pelny roomow zabezpieczonych hasłem w których w kółko gra jedna osoba.

 

Jak pisałem mi wszystko działa, oczywiście dostajesz plusa.

P.S -> Mam Win7 64-bit

headerlogoc.png

Opublikowano

@up upadte hs bylo dzisiaj miedzy 7rano a 13 bo rano jeszcze lajtem se na blacklegend gralem a teraz dupa ahck niedzialaja ale i tak juz romy z opk sa dobrze ze bynjmniej bd mog expic

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...