Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Potężnie Oskryptowany i Zabezpieczony System Zgłoszeń


MateuszSocko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

img0003.png

Przedstawiam wam system zgłoszeń,potężnie oskryptowany i zabezpieczony.

 

Co zainstalowano :

 

Zainstalowano Kontrolę w czasie rzeczywistym

Zainstalowano Moduł AJAX

Zainstalowano Kontrolę w czasie rzeczywistym AJAX

Zainstalowano Captch z kontrolą AJAX

Zainstalowano Komunikaty Błędów

Zainstalowano zabezpieczenie tzn "Jeśli nie wpiszesz nic w tabele wyskakują błędy,które pokazują Ci błąd

Zainstalowano Opis Problemu

Zainstalowano Dowód

Poprawiony Moduł Wysyłania

Zainstalowano Polskie Kodowanie

Zainstalowano Stronę Sukcesu

Wgrano Zabezpieczenie blokujące stronę po 15 nie poprawnych "Zapytań"

Zainstalowano Moduł E-Mail

Dane Przychodzą na e-mail

Wraz z danymi przychodzi Adres IP użytkownika,który wysyła zgłoszenie

Zainstalowano System "Poprawnie"

 

Download :

http://www.mcncc.pl/867267

 

 

 

Skan :

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=db02d523128f53d9e948adf248111ae188808105325501061ec684e5d0d96b1c-1306005079

 

 

img0004.png

bad88b73cf946d45869bcc02de0876de.gif?1335132094

Opublikowano

A wiecie może co zrobić jak zawsze wyskakuje że źle przepisałem kod albo wogóle go nie wpisałem? Oczywiście dobrze przepisuje kod.

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

wszystko ok ale mi nie wysyła wiadomości na maila

(zmieniłem e-maila, oraz jest na hostingu)

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

Marny ten system zgloszen. ma ktos cos podobnego jak jest na dragonie?

 

 

@EDIT:

Mam taki błąd:

[b]Fatal error[/b]: Call to undefined function session_start() in [b]/usr/local/www/apache22/data/zgloszenia/index.php[/b] on line [b]2[/b]

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

img0003.png

Przedstawiam wam system zgłoszeń,potężnie oskryptowany i zabezpieczony.

 

Co zainstalowano :

 

Zainstalowano Kontrolę w czasie rzeczywistym

Zainstalowano Moduł AJAX

Zainstalowano Kontrolę w czasie rzeczywistym AJAX

Zainstalowano Captch z kontrolą AJAX

Zainstalowano Komunikaty Błędów

Zainstalowano zabezpieczenie tzn "Jeśli nie wpiszesz nic w tabele wyskakują błędy,które pokazują Ci błąd

Zainstalowano Opis Problemu

Zainstalowano Dowód

Poprawiony Moduł Wysyłania

Zainstalowano Polskie Kodowanie

Zainstalowano Stronę Sukcesu

Wgrano Zabezpieczenie blokujące stronę po 15 nie poprawnych "Zapytań"

Zainstalowano Moduł E-Mail

Dane Przychodzą na e-mail

Wraz z danymi przychodzi Adres IP użytkownika,który wysyła zgłoszenie

Zainstalowano System "Poprawnie"

 

Download :

http://www.kaszanka.pl/867267

 

 

 

Skan :

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=db02d523128f53d9e948adf248111ae188808105325501061ec684e5d0d96b1c-1306005079

 

 

img0004.png

dla potomnych ; D

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

dla potomnych ; D

Może skończysz pisać swoje bezwartościowe posty?

Jak chce to usunie, jego praca.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ps. trzeba mieć na prawdę taką banie by zrobić kopie tematu z jego linkiem...

 

Link wygaśnie i nie ma pracy...

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...