Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić własną tapetę na PSP


Helios18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!!

To mój pierwszy temat tego rodzaju więc proszę o wyrozumiałość...

Jest to temat głownie dla nowicjuszy.

 

Tak jak w temacie - czyli jak ustawić własne zdjęcie na dowolnym PSP...

 

UWAGA - testowane na wersji 2000 i 3000. Na innych konsolach może to się trochę różnić.

 

Potrzebne rzeczy:

  • konsola
  • kabel USB
  • mózg
  • jakaś tapeta
  • karta pamięci

 

1. Ściągamy jakąś tapetę (Wallpapera)

przykład:

 

 

Tapeta nie moja ale up mój.

Żeby nie było :

SKAN:

 

 

2. Gdy już mamy ściągniętego Wallpapera, należy podłączyć PSP do kompa przez kabel USB (jeżeli wam nie wyszukuje to włącznie USB Connection).

3. Teraz otwieramy: Mój komputer - dysk F. Powinno to wyglądać tak:

 

i zgrywamy tapetkę.

4. UWAGA!!! Jeżeli nie masz folderu PICTURE to musisz go stworzyć!!!

5. Dobra mamy zgraną tapetę ale co dalej?

Teraz należy wejść w Photo<Memory Stick<Przykładowa tapeta.

6.Naciskamy trójkąt (control panel) i strzałkami przestawiamy na Set as Wallpaper i naciskamy X.

7.Teraz wchodzimy w Settings<Theme Settings<Background i wybieramy Wallpaper.

8. Cieszymy się własną tapetą!!!

 

Jeśli pomogłem daj ---

 

Jeżeli chcesz ustawić własne zdjęcie pamiętaj, że musi mieć wymiary 480x272.

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano

Powinniśmy go pochwalić za to, że rozpisał tak długo coś, co można by streścić do:

Pobierz tapetę, wgraj ją do folderu PICTURE w ms0, potem w PSP wejdź do Photo, znajdź tą tapetę, naciśnij X, potem trójkąt i wybierz Set As Wallaper.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

@Up no właśnie ... cała filozofia... za niedługo będą tuty jak włączyć PSP xD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry chodziło mi o Flash 1 ... Ale to i tak może skończyć się brickiem

 

oj przepraszam czytałem inną wersję i myślałem że to ta sama.. sorki łap za to minusika ^^

Opublikowano

Nie chce mi się tego robić , ale proszę pana.

Ja na przykład nie wiedziałem jak się ustawia tapete w psp!!!!

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...