Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, poszukuję chętnych osób do nagrywania filmików z minecrafta. To nie mają być takie zwykłe let's playe jakich pełno w sieci. Tylko coś wzorowane na "yogcast" z UK, chciałbym stworzyć tzw. "Gaming Comedy Podcast". Potrzebuje 4 osób. Osoba taka musi być dojrzała z humorem i przede wszystkim kreatywna (np. zbudowanie domku 4x4 nie wchodzi w grę). Jedna osoba z tej 4 musi mieć dobry komputer a także ogarnięte nagrywanie filmików, ponieważ ja hostuje serwer a jeśli bym miał jeszcze nagrywać powstały by lagi na serwerze. Teraz tak w skrócie wymagania:

 

- ukończone 17 lat

- poczucie humor

- kreatywność

- godzina - dwie, wolnego czasu :)

- mikrofon (program jakim będziemy się posługiwać to się jeszcze ustali)

 

Jeśli zainteresowała Cię moja propozycja to pisz na gg: 3142509 (często niewidok) lub na skype: flashjn

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Ja mogę się nadać ale mam 16 lat ukończone humor mam często żartuję oraz mam kupę wolnego czasu całe dni a i co do mikra mam :D:)

 

 

 

 

Acha i nie bójcie się jestem po mutacji :) brak szumów itp czysty dźwięk :)

Edytowane przez WhiteSolder
Opublikowano

Ja mogę się nadać ale mam 16 lat ukończone humor mam często żartuję oraz mam kupę wolnego czasu całe dni a i co do mikra mam :D:)

 

 

 

 

Acha i nie bójcie się jestem po mutacji :) brak szumów itp czysty dźwięk :)

 

Podaj jakieś dane kontaktowe :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja mogę mam 17 lat

mam serwer ts3 więc z komunikatorem nie będzie problemów jak chcesz pogadać

zapraszam cię na ts3

ip 195.117.191.76:9987

 

Mam tam nick RbK

 

lub gg 23004020

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...