Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak zmniejszyć lagi bez zadnych programów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema dziś zaprezentuje Wam jak zmniejszyć lagi w metin2pl/private servers

 

Polecam trochę pod głosić

 

Filmik mój!

 

 

 

 

 

@Ps : Pomogło ? Daj +

 

Pierwszy TuT ale się nie rozpisywałem all na filmiku

Edytowane przez Sextene

Może zrobisz mi sygnę : ) ? :

http://www.mpcforum....40#entry4539340

50% warna nie wiadomo za co

-.-

Opublikowano

Bez programow? Oczywiste jest to, ze trzeba wyłaczyc wszystkie zbedne programy (gg, skype) oraz po spatchowaniu wyłaczyc patcha ;)

 

Ale za filmik masz +, bo jezeli działa to co zaprezentowałes to moze komus pomoc.

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

Jezeli mamy skypa lub gg procesy tych programów możemy zmienic na poniżej normalnego a metka (lub inną grę ) na wysoki i wtedy możemy cieszyć się nielagującą grą i rozmawiać z przyjaciółmi na gg/skype

Może zrobisz mi sygnę : ) ? :

http://www.mpcforum....40#entry4539340

50% warna nie wiadomo za co

-.-

Opublikowano (edytowane)

Kolego odświerzamy po 24 h ... Kto będzie chciał to zobaczyć to zobaczy więc nie odświeżaj bez powodu :)

 

PS. Albo mi się zdaje albo już ktoś pisał na mpc jak to zrobić :)

Edytowane przez hvj321

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Jezeli mamy skypa lub gg procesy tych programów możemy zmienic na poniżej normalnego a metka (lub inną grę ) na wysoki i wtedy możemy cieszyć się nielagującą grą i rozmawiać z przyjaciółmi na gg/skype

 

 

 

 

Czytasz posty ;D wystarczy zmienić w ten sam sposob proces na "poniżej normalnego" i komunikować się z przyjaciółmi przez GG/Skype

Może zrobisz mi sygnę : ) ? :

http://www.mpcforum....40#entry4539340

50% warna nie wiadomo za co

-.-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...