Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] działąjącego bota xD


Sm0k69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dział tutoriale tępy.....

 

<facepalm>

Gdyby któryś z tamtych mi działał nie robił bym tego tematu prawda??

boyka.jpg

Opublikowano

Jesli tam nie ma takiego co by ci dzialal to inforumuje cie ze botow nie odpala sie na czajniku.

I nie, nie chodzi mi o pralke tylko komputer z dobrym procesorem, minimum ramu, zainstalowanym windowsem, frameworkiem i vc redistem oraz java.

Opublikowano

Teraz jest crack ibot / kbot. Więc nie pierdol tylko szukaj (nie można podawać linków do innych for, ale w google na pewno znajdziesz). Działa w 100% i jest zajebisty.

Opublikowano

Jesli tam nie ma takiego co by ci dzialal to inforumuje cie ze botow nie odpala sie na czajniku.

I nie, nie chodzi mi o pralke tylko komputer z dobrym procesorem, minimum ramu, zainstalowanym windowsem, frameworkiem i vc redistem oraz java.

 

8 GB RAM DDR3 1333 MHZ

Karta graficzna RADEON 6850 HD 1 GB

Intel core quat 3,2 GZ ( łączie 12.8 GZ procesor )

 

Jeszcze za słaby ???? :O :o :O :o :O :o

boyka.jpg

Opublikowano

8 GB RAM DDR3 1333 MHZ

Karta graficzna RADEON 6850 HD 1 GB

Intel core quat 3,2 GZ ( łączie 12.8 GZ procesor )

 

Jeszcze za słaby ???? :O :o :O :o :O :o

Mój długopis ma podobne parametry, ale spoko

scootadash_signature_by_dmtbrony-d4ioxia.png

Opublikowano

Nie zrozumiałeś...

 

Zresztą jak chcesz dobrego bota to poczekajmy na odpowiedź Świebodzina :D

 

Tak się składa że JA mieszkam w Świebodzinie xD

boyka.jpg

Opublikowano (edytowane)

Hahaha, jak wielki naprawde jest ten Jezus?

 

Przyznam że jako budowla naprawdę robi wrażenie,jak się pod nim stanie :)

 

btw. za ile mi ten Twój długopis sprzedasz? xD

Edytowane przez Sm0k69

boyka.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...