Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie+dyskusja] metin2 dawniej czy dzis?


Eryk624

Jaki metin2 lepszy?   

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiego wy woleliscie metina?

    • Dawnego sprzed 2-3lat gdzie stalka i trutek+5 to byl szacun nikt nie mial full bonow w eq i 99lv mogl by byc w max top 10?
      2
    • aktualny metin2 gdzie wszyscy maja full eq z bonami +9 bo inne to zalowskie wykupione PD z is full yangow z allegro nowe zbroje helmy bronie?
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

mam do was pytanie jaki metin2 lepszy? dawniej czy dzis? jaki wy woleliście?

 

myślałem nad grą znów na PL oczywiscie we 2,3 na jednym koncie. ale nie wiem czy to ma sens, czy jak ja nie wolicie dawnego metina bez chinskich dodatkow? prosze o wasze zdanie;]

dawniej: wpsolny exp nikomu tak na eq i na lv nie zalezalo mia gra poprostu fajny metin2

dzis: samotny exp ZERO zabawy zasada " kto szybciej wbije lv ten koks" to chyba nie to

;]

Opublikowano

Zaznaczyłem

To jest ukryta treść, proszę

Bo oczywiście tak, wtedy była lepsza gra .

Teraz taką grę zaobserwujemy jedynie w części na metin2_sg, metin2_us .

 

ja chyba niestety bd konczyl z metkiem PL;/ nie ma juz naprawde po co grac bo sie chinol zrobil

;]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...