Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka!

 

Na początek mała notka - wszystkie moje poradniki które będę umieszczać jak również i ten są napisane samodzielnie, nie skopiowane, a nawet jeśli jakieś opisy, to podaję źródło.

To nie będę zanudzał, czas przejść do rzeczy.

Nagrywanie filmów z LF2, możecie pomyśleć, że będzie takie samo jak z innych gier, przykładowo - Fraps > Nagrywanie > Obróbka > Youtube.

No i tak, macie rację. Lecz w tej grze pewnie będziecie próbowali nagrać kilka razy jakąś akcje, jak udaje Wam się zrobić ładne combosy, a takie nagrywanie może się zrobić nudne.

Możecie to sobie ułatwić, ustawiając nagrywanie automatyczne filmów podczas gry w LF2 - prawdę mówiąc to dema - zajmują maaaało miejsca.

Ale nie! Nie są one w formacie .avi ! To by było za łatwe! Nagrane dema możemy odtworzyć w menu gry, a następnie nagrać film, tak więc oszczędzicie sobie nerwów i nagracie film

z nakręconego dema z udaną akcją. Dosyć teorii czas pokazać o co kaman!

 

To zaczynamy!

 

 

Spis treści

 


  1.  
  2. Informacje + ustawienia
  3. Odtwarzanie dem i nagrywanie

 

1. Informacje + ustawienia

 

 

Na początek, po uruchomieniu gry, w głównym menu, powinniśmy wypełnić pola w 'Recording info'

(Podświetlone)

 

infocd.png

 

Dane tam wprowadzone będą wyświetlane w lewym górnym rogu w nagranych demach (oprócz e-maila)

E-mail, jest wykorzystany jeśli twoje demo wygra jakimś tam konkursie że dobrze grasz, by wysłać informacje o wygranej.

 

Wypełniamy to tak:

 

informacjeo.th.png

 

Pamiętajcie aby zaznaczyć 'Turn on recording' ! Bez tego nie nagrywamy filmów.

 

 

2. Odtwarzanie dem i nagrywanie

 

 

Dema odtwarzamy w menu głównym klikając na napis 'Playback recording'.

Teraz wystarczy program do nagrywanie wedle własnego uznania, choć sam polecałbym CamStudio ;)

 

 

Wiem, poradnik był krótki, ale ten sposób znacznie ułatwia nam nagrywanie filmów.

 

 

Pozdrawiam, Krey

Edytowane przez Turek28
spoiler
userban.png

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...