Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się swoim obówiem :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, zrobiłem temat taki dziwny dość, ale może ktoś zechce się nam pochwalić swoimi butami. :D Chodzi tu o to aby przedstawić model własnych butów, dodać zdjęcie nie koniecznie swoje.

 

 

 

Teraz może do rzeczy. Ja posiadam 3 pary butów które czynnie noszę.

 

1.Buty Adidas adi Questra black ( halówki - 169 zł.) KLIK.

 

2.Buty Nike mercurial veloci ic white ( halówki - 219 zł.) KLIK.

 

3.Buty Nike laser t90 iii tf white black golden ( halówki - 159 zł.) KLIK.

 

 

Myślę że ktoś podzieli się z nami swoim obuwiem :D

Opublikowano

Cenę napisałem, bo pomyślałem że może kogoś interesują dane buty to od razu wie za ile... A co do błędu to każdemu może się zdarzyć.

 

Poza tym nie mam się czym chwalić, kupuje jedne buty rocznie chyba że się porwą wcześniej, i to z pieniędzy które dostane na urodziny, bo moi rodzicie nie mają grubego portfela

Opublikowano

http://allegro.pl/nike-tiempo-natural-iii-tf-366207-018-r-43-buty-i1595130248.html

identyczne tylko z płaską podeszwą.

Opublikowano

Moim zdaniem te 3 są najlepsze.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Moim zdaniem te 3 są najlepsze.

 

Dla mnie one są najlepsze do grania w piłkę, a raczej były bo już się trochę zniszczyły to gram w tych Adidasa a Mercuriale na chwilę obecną poszły w odstawkę bo bardziej wolę te Adidasa :)

Opublikowano

Do grania w piłkę etc.

NIKE%20TOTAL90%20SHOOT%20III%20L-IC.jpg

 

Do chodzenia:

buty,lifestyle,nike-street-pana-ii-si,4237161-small.jpg

Oraz te, nie wiem co to za model, więc zrobiłem zdjęcie...

7726_P1030366.JPG

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

http://allegro.pl/basketzone-nike-rt1-high-dunk-unikat-43-27-5cm-i1604833716.html

http://allegro.pl/nike-dunk-pro-mid-sb-41-run-colors-sklep-wawa-i1599810755.html

http://allegro.pl/supra-skytop-black-croc-emerica-dc-dunk-42-5-27-i1612225767.html

http://allegro.pl/trampki-converse-r-43-i-inne-wysylka-gratis-2011-i1601543254.html

 

+ buty do odświętnych okazji, do biegania i na rower i kilka innych par ;p

 

 

BTW. Ten temat jest beznadziejny, to nie forum o modzie...

Opublikowano

Ja mam jakies biale Gero za 70 zl kupilem rok temu i sie dobrze trzymaja.

 

Oj temat do wychwalania sie obuwiem, tez mi cos.

everythingfou - sprawdź to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...