Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie takie posty usuwam. Za chwilę, znów usunę posty, które nic nie wnoszą. Razem z tym który teraz czytacie. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

wlasnie o takich pacanach jak ty Cain pisze...

przeczytalem to, patrze pare postow nizej i dalej to samo.

tylko mi sie wydaje ze polowa z was wyjebala sie na to co on napisal i dalej robi to...

Za przeproszeniem:

 

co ten kurwa mac post wnosi do tematu?...

dla mnie wiekszosc tych postow nie ma tutaj sensu.

moze kiedys dorosniecie i zobaczycie czy jakikolwiek wasz post mial sens.

 

To ze jesteś kimś na forum nie daje ci prawa wyzywania innych.....I to tez juz Cain wczesniej opisał jak ktoś pisał o nie dorozwiniętych .

Zablokujcie kurwa temat i po kłopocie jest główne forum esro "a wyzywania zatrzymaj dla siebie

 

Status ostrzeżeń mi rośnie za "Bluzgi" a wy niby nie bluzgacie? . Dlaczego wam nic nie rośnie ?

a no właśnie nikt nie wie

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

@3up

Czy ja co chwilę piszę Co się stało z serverami że nie działają ? jakoś mi się nie wydaję... Więc oskarżenie mnie o cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i jest nie na miejscu...

Pisząc "Urzekła mnie twoja historia" Nie miałem na celu obrażenia Cain'a ani nic negatywnego w jego kierunku na pisałem tego posta będąc pełen podziwu jego chęci... Ale że odebrałeś to tak jak odebrałeś to już nie moja wina...

Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni.

 

Nick: BlackHeart

Server: LifeSro

Lvl: 76

Guild: FallenAngels

Bulid: Blader Fire Focre

Opublikowano

Niedługo wszyscy się pokłócimy. Ludzie jak chcecie, to mogę was przeprosić, tylko przestańcie się wściekać i wkurzać.

Pamiętajcie, że ja nie stoję ponad wami. Nie mam żadnych wyższych praw. Możecie mnie nawet raportować i skarżyć się na mnie do administracji.

Jeżeli osoba o moim stanowisku (moderator) robi coś nie tak, to odpowiadam tak samo jak wy.

Moje posty (może nie wszystkie) w tym temacie, te w których próbuję wreszcie wyregulować sytuację, są tak naprawdę spamem.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano (edytowane)

a za co masz przepraszać że stado baranów dorwało sie do internetu ?

 

@down

 

Właśnie potem po łapach Cain dostanie bo będą skargi za co ban i wgl że w temacie bajzel i że on nie umie tego ogarnąć jaki z niego Moderator i tego typu

Edytowane przez exnatioon

87016652kopia.png

b_560_95_1.png

Opublikowano

Może zróbmy tak, że jak ktoś napisze coś nie związanego z tematem i jakieś bzdury typu kiedy będzie serwer on, BAN na 24h na forum i się ludzie odczepią

Opublikowano

a za co masz przepraszać że stado baranów dorwało sie do internetu ?

 

Dlamnie to już jest Bluzga. My barany a ty kim jesteś?

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Dlamnie to już jest Bluzga. My barany a ty kim jesteś?

 

Bo jest tak zakompleksionym dupkiem że o tym nie wie

Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni.

 

Nick: BlackHeart

Server: LifeSro

Lvl: 76

Guild: FallenAngels

Bulid: Blader Fire Focre

×
×
  • Dodaj nową pozycję...