Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2. - FuBu vs Metin Jeon-Un


Pochdonsai

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UP

 

Pewnie besztaja pro elo elo ( chyba w dupie) Jaroslawa Fubu niedzwiedznika skurwysyna.

 

I to tak dla zabawy na 100%

Opublikowano

pff... po co kłamiesz ?! to jesteś ty sam słysze " Pochdonsai SILNE CIALO P FUBU JEEE@@@" i jeszcze jeden noobek mówi " FuBu łyknij rose będzie większa beka @!! "

PS: w 1.11 słychać strzały ;>

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Stare i wydaje mi się, że ktoś to wrzucił od razu po tym jak FuBu dodał film.

Opublikowano

pff... po co kłamiesz ?! to jesteś ty sam słysze " Pochdonsai SILNE CIALO P FUBU JEEE@@@" i jeszcze jeden noobek mówi " FuBu łyknij rose będzie większa beka @!! "

PS: w 1.11 słychać strzały ;>

To nie on debilu to jest stare już

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

no dobra ale cos respu nie bylo:PP a to chyba go epicka szpadą tłukł bo jej widac nie bylo:D no dobra ale ile on musial miec deffa: spodenki+9 koszulka+8 i smierdzące skarpetki+0:PPP ja bym sie ze wstydu spalil a nie wyszedl jeszcze przed blok i debila odwalal.

;]

Opublikowano (edytowane)

Dobre Jak bym widzial dzieci z mojego podworka

 

 

i ten sam tekst

1.Fubu cie pobije

2.Nie Fubu to lama

 

i zaczynają się nawalać z "skilli" i jeden dostaje z kija w łeb i leci do matki ach... te czasy :]

Edytowane przez QySs
Opublikowano

Stare i wydaje mi się, że ktoś to wrzucił od razu po tym jak FuBu dodał film.

Jak to nie jest film FuBu -.- Trzeba najpierw obejrzeć a potem komentować.

Jak dla mnie to żałosne.

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano

hehe zarąbiste :)

COLLECT ONLY -

plakat31.jpg

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1906 !

Nie mów mi że jest lepiej widzę jak się tutaj gra...:(

  • 5 lat później...
Opublikowano

Materiał zamieszczony w temacie jest wygasły.

Temat zamykam i kosz.

Robimy porządek w dziale.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...