Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Pomoc w skinie Proszę miłych grafików


StefanMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam utalentowanego grafika lub osoby która umie robić skiny do minecrafta (bo ja nie mam do tego głowy :D) Aby zrobić mi skin żołnierza polskiego w polskim moro. Może być nawet ten skin: http://www.minecraftskinshare.com/skin/polish-grom

Ten skin mi się podoba ale ma troche dziwną twarz także prosiłbym o przerobienie mu twarzy. z góry dziękuję! poleci plusik i 5

 

I jeszcze pytanie do wszystkich czy da się zrobić skina HD aby wszyscy na multiplayer go widzieli w HD? (oczywiście minecraft premium)

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

o dzięki wielkie fajna twarz :) a można by jeszcze 2 wersje? ze bez brody jakis taki mlodszy? ale tego starego nie usuwaj bo tez fajny :)

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Druga wersja gotowa:

http://www.minecraftskinshare.com/skin/polish-grom-dla-stefanmt2-v2

bb8c3840b7474d5c599a8a079262d576d98c1ddd.png

 

P.S. Można plusa? wink.gif

Mógłbyś dla mnie też zrobić skina :) Chciałbym żołnierza Polskiego medyka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...