Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Najdziwniejsza/najśmieszniejsza sytuacja w Minecrafcie


riot5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładam ten temat natchniony tematem o naszych głupotach . Ale nie tylko głupoty nas łączą . Każdy z nas miał jakąś dziwną a zarazem śmieszną sytuację . rolleyes.gif

Opublikowano

Gdy zacząłem grać w MineCrafta to stałem (oczywiście na multi) na krawędzi muru i chmura we mnie wleciała i myślałem że to chmura mnie zepchnęła a okazało się że to kolega z tyłu mnie walnął rolleyes.giflaugh.gif

Opublikowano

To ja mialem tak ze wgralem sobie textury DokuCraft wlaczam gre a tam szara woda i na niej napis ''USE THE PATCHER NOOB''.

Po jakims czasie sie ogarnalem ze trzeba uzyc mc patchera zeby texturki dzialaly:D.

58571518-31d7-fae7-10f7-b6d66f065f70-banner.jpg

 

Zbieram -

Opublikowano

Proszę o zamkniecie tego tematu, z racji tej iż taki temat już istnieje:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Sory ale to nie jest "Największa głupota" Lecz "Śmieszna sytuacja " ! =.=

To nie jest to samo ... blink.gif

Opublikowano

Jak dla mnie to jest ten sam teamt.

P.S Czemu robiąc temat nie opowiedziałeś swojej historii, tylko później opisałeś? Jak dla mnie nabijanie tematów.

Pomogłem? Daj plusa?

Nie pomogłem? I tak daj :>

Opublikowano

Budowałem villę zajęło mi to niecałe 6,5 godz gdy robiłem dywan (wielki) zagapiłem się i zrobiłem go z tnt. Ehh boom ;pp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...