Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak łatwo zarobić na metin us


Maszko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić jak łatwo można expić, dropić na metin.us.

Zaczynamy...

1.) Ściągamy Wait Hacka (Ja osobiście używam tego

http://www.mpcforum.pl/topic/225705-dl-mixx-hack-by-lubie/

2.) Dodajemy Wait Hacka zgodnie z instrukcją.

3.) Ściągamy Kamer moda (

http://www.metin2mod.tk/metin2us.html

4.) Instalujemy go w metinie (najlepiej z 2008 r.)

5.) Ściągamy autologin. (Ja używam Kamer'a

http://www.duckload.com/download/1396938/AutoLogin.rar

6.) Wypakowujemy do metina.

7.) Włączamy autologin.

8.)

http://img135.imageshack.us/i/pocztek.png/

Tam gdzie login wpisujemy swój login, tam gdzie hasło tam hasło, serwer - wybieramy 1 gdyż jest pierwszy na liście, kanał ch1 to kanał ch21 więc najlepiej ch3, ch4. Wybieramy auto wybór postaci i slot (postacie obracają się w prawo) następnie auto logowanie.

9.) Dajemy "zapisz"

10.) Następnie "start game"

11.) Naszym oczom ukaże się okienko

http://imageshack.us/photo/my-images/577/startb.png/

kasujemy .bin i dajemy .exe

12.) Dajemy "start"

13.) Czekamy aż się właczy metin.

14.) Przenosimy potki (najlepiej małe) pod 1,2,3,4

15.) Wpisujemy w say'u /buff i wybieramy kratke 1,2,3,4 i dajemy on (to znaczy, że jak postać dednie to sam wstanie) (Nie wyłączamy okna /buff) !!

16.) Klikamy "F6" i wybieramy żeby postać podnosiła itemy.

17.) Możemy wyłączyć monitor i iść grać w piłkę. :)

18.) Lecz musimy zaglądać czy nie przepełniło nam się eq.

Opublikowano

Na WH na US lepiej nie grać.

Widać, że nie sprawdzone... ;)

Ja tak gram długo już i moi znajomi również i nikt nie dostał bana ani nic...

Jest to sprawdzone !

Opublikowano

Co to za sposób ?

Sprzedawanie super pro dropu z dzikusów ?

Przeczytaj dokładnie!. Z czego chcesz... Ustawiasz np. na ezotach i bije... (Z ezotów chyba wiesz co dropi)... :D

Opublikowano

Jak chcecie żeby automatycznie klikało wam np. w pelerynki w hacku to ściągacie Taskera i nagrywacie to co robi sie myszką a potem on to powtarza, czyli kilkacie nagrywaj, kilkacie na pelerynki, stopujecie i potem play i powtarza to ile chcecie ;)

 

Liczę na +

 

 

 

 

Pytanie do autora: nie loga cie na WaitHacku <---- bo mnie tak ;/

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Opublikowano

PROTeTeZz

Mnie również loga, po to właśnie jest autologin, żeby jak Cię wywali to się połączył się ponownie i bił.

 

Mt2&Cs1.6

On bije w dużej odległości od siebie więc chyba Ci to wystarczy. Albo tak ja napisał PROTeTeZz Taskerem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Raczej opisałeś jak ustawić tego bota, a nie gdzie go ustawić.

Takie sobie... plusa ani minusa nie dam.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...