Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Dedyk][No-Wl] Sanktuarium Rasowy Survival


dOrMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.png

 

Dane serwera:

IP: 178.19.107.242

Slotów: 20

Zombie: ON

Zwierzeta:ON

White List'a: OFF

 

Krótkie info:

Serwer survival, w tej chwili jest 1 osada, potem powstanie więcej. Panuje spokojna i przyjazna atmosfera, i mamy nadzieje, że tak zostanie.

Obeznana administracja, większość czasu spędza na TS3 (IP takie samo jak serwera, oraz domyślny port).

Pierwsza działka jest za darmo (około 13x13), za następną należy zapłacić złotem/diamentami.

 

Serwer aktualnie przechodzi testy więc raz na jakiś czas może zostać wyłączony. Jeśli wszystko będzie działać sloty zostaną zwiększone.

Zapraszamy do gry.

Dawaj MINUSA

Opublikowano

powiększ sloty pls

我是範林肯公園,演唱會在哪裡。

13.06.2009-Chorzów, Polska

17.06.2008-Bina, Czechy

27.06.2008-Berlin, Niemcy

02.08.2009-Grafenhainichen, Niemcy

Opublikowano

Serwer wspaniały! (Trudno mi dogodzić) Nie ma lagów, gra się jak na singlu. Mili gracze, fajne miasteczko, brak warpów ^^ (przydałyby się). Kopalni publicznej jeszcze nie znalazłem, raczej jej nie ma, ale przecież można kopać w ziemi gdzieś na odludziu... Polecam serwa!

 

 

://Edit

 

Tylko, że ciągle full... ;(

 

 

 

://Edit2

12:49

Aktualnie problemy z serwerem.

 

"Logging in...", a potem "End of stream"

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

No niestety jest off do jutra. Są problemy techniczne, system operacyjny dedyka jest 32 bitowy i JVM nie daje więcej niż 2GB.

Pod koniec tygodnia tego albo następnego będzie zmiana na 64 bitowy system, i sloty zostaną zwiększone do 30/40.

Dawaj MINUSA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...