Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]Only Direct 3D Chams - Wiecznie niewykrywalny Only Windows 7/Vista;]


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cheat jest odporny na update gry.

 

1305359088-U253398.png

 

Download

http://hotfile.com/dl/117767767/1cd2aa2/WarRock_Geoning_Only_D3D.zip.html

 

Virustotal

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9213ce6ba1b524d01873a78800dbfcf7f14731d02160341ffaae4fbae2e1f0a6-1305358637

Opublikowano

Ten hack nie korzysta z adresów takich jak widzicie w tematach.

Tylko z 3 direct'a, do którego jest wbudowany logger tego adresu.

Opublikowano

Super hack.

To jest napisane bypass'em tak jak kiedyś odys zrobił chamsy?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

To ty miesiąc czasu takiego hacka z dala od nas trzymałeś!!!???

 

@Edit

 

Ale oczywiscie na nim nie pogram, przez ten jeb@^% hosting.!

Chciałem się upewnić, że działa ;]

Podaj mi screenshot'a jakiego masz podczas ściągania.

Opublikowano

masakre mam z tym hotfile czekam swoje 15 sec i dupa strona znowu home i tak w kółko

Opublikowano

@Up A ty już nie masz kary??

 

Odnośnie tematu...

Hack działa ^^

Pomogłem? Daj plusa. To aż tak nie boli.

 

 

TopaźHack D3D v.1.0.0

xxxepean110xxx.gif

Opublikowano

moze i niewykrywalny ale u mnie nie działa

sprawdziłem kazdą opcje..

 

nawet zrobilem screen ale sie nie zapisal (nie chce mi sie drugi raz go robic)

 

@UP mi sie menu pokazuje i wszystko moge normalnie klikac ale bez efektu

Hejo

Opublikowano

Geoning jak byś zrobił hacka z jakimiś dobrymi opcjami typu (OPK, No recoil, sloty itp).

Nie wykrywalnego to był byś wielki ^^

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Geoning jak byś zrobił hacka z jakimiś dobrymi opcjami typu (OPK, No recoil, sloty itp).

Nie wykrywalnego to był byś wielki ^^

jesli chcesz znac prawde to jest tak: OPK robi sie przez struktury czyli nie kazde up date powoduje ze OPK w haxie nie działa!

no recoil oraz sloty; te adresy zmieniają się rzadko (ten update ich nie zmienil) wiec haxy (z tymi opcjami) sprzed update teraz działają

 

jeszcze cos, hack moze byc niewykrywalny czyli: injectuje sie ładnie, menu działa, nie crashuje itd

ale

moze miec adresy nieaktualne i opcje w nim mogą nie działac..

Hejo

Opublikowano

Osobom którym nie działają opcje, a menu się pokazuję, proszę o podanie systemu.

 

Dowodzik, że hack działa ;]

1305648055-U253398.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...