Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 2: Zabójcy królów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Co ogólnie sądzicie o tej grze ? Czy będzie hitem czy "niewypałem" ? Wiedźmin zrobił dość dużą "karierę" :D Z oglądania filmików na Youtube gra zapowiada się nawet ciekawie :) Moim zdaniem trochę głupio zrobili ... na początku napisali że posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej zagrają tydzień przed premierą, a z tygodnia zrobił się 1 dzień ... już się nie mogę doczekać poniedziałku :D No i ciekaw jestem czy wyjdą piratki :D Mam nadzieje że nie ... Oryginał kosztuje jakieś 100zł, a macie tam poradnik itp ... A piratka jakieś 50zł (na oko) .... Osobiście wole zapłacić 2x i mieć jakieś tam bonusy itp ... No i wesprzeć Polski zespół :) Posiadacze EK zagrają w grę już w poniedziałek natomiast ci którzy mają normalnego Wiedźmina 2 zagrają w dzień światowej premiery (wtorek) ;D No cóż ... to by było na tyle :) wypowiadajcie się :P

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Kupię na pewno. Recenzja w CD- Action bardzo pochlebna, informacje podawane przez twórców też były ciekawe. Oby był co najmniej tak dobry, jak pierwsza część.

Legenda
Opublikowano

Masz nadzieje, że nie wyjdą piratki?

 

Ehh...

Ja już mam pirata, wszystko jest poza Crackiem, ale pisze progress 95%.

 

Co do gry, będzie jak Black Ops, świetne zapowiedzi, trailery itp.

A potem dupa.

Opublikowano

Moim zdaniem gra bedzie świetna ;) sam zamowilem Wiedzmina 2 Zabojcy Krolow. CD PROJEKT to nie jest takie gowno jak producenci od Call of Duty.. czy EA GAMES tworzaca nowe odslony FIFY i NFS...głownie dla nabicia dodatkowej kasy dzieki frajerom co uwierza w dobry marketing.

 

CoD od dwójki w górę miał strasznie krótki SINGLE PLAYER.

jqeuR.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...