Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


djohny93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz to się kurwa spam zacznie

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

A bzdury gadasz ; Na noc wyłącza serwer bo kasy na prąd szkoda

Opublikowano

Szybko neich włączą bo chce dziś 50 wbic ;]a tak apropo Zostawcie slota dlamnie w MpcTeam dojde tylko kare mam puki co ;/

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Nie wiem kto stawiał serwer ale mail kontaktowy jest niemiecki; Wstyd im ze taka brzydka rasa to palą Niemki żeby mieć energie

 

UP. Kanapka nie ma kasy żeby lv up gildii zrobić z a ty sie już pchasz ?

Opublikowano

Nie wiem kto stawiał serwer ale mail kontaktowy jest niemiecki; Wstyd im ze taka brzydka rasa to palą Niemki żeby mieć energie

 

UP. Kanapka nie ma kasy żeby lv up gildii zrobić z a ty sie już pchasz ?

 

 

To ja juz moge na składke dac golda chodz nawet w gildi nie jestem ale zostawcie slota niewiem ile kara trwa ;/ nawet nie wiedzialem ze widraw na offline tu nie działa ;/ napiszcie ile i komu to dam ;]

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Też klikacie "start client" co 5 sekund mając nadzieje że to już ?

 

UP . Nick : Kanapka - jak spytałem ile mam dać, to aż się przestraszyłem, odpisał ze mam oddać wszystko bo nie dostane majonezu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...