Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


dziksuki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam blad ??????????? SERVER ???????????????

 

 

 

Ściągnij zangielszine media to raz

2 to uruchom jako administrator dopiero jak pobierze 10/10 Nprotector to powinno działać oprucz tego wyłacz anty wirry i zabespieczenia

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Teoretycznie jest co chwile : zalogowałem się zabiłem 7 mobów i dc

Opublikowano

jakoś sie loguje, a innym razem mam wyświetloną informacje, ze mam sobie zobaczyc na oficjalnej stronie ile bedzie trwała inspekcja

Opublikowano

Mail jest do tego gościa co robił media pk, nie do tych bambusów co zrobili tego serwa.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

BTW widziałem goscia nie pamietam nicku jakiś poje***y miał na 100% 57 lvl a być moze wiekszy avatar i DevilSpiriyt;/;/ ale gildia turecka. turki już mają silksellera skurwy**ny hehe

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Zastanawia mnie tylko skąd jest tyle problemów z zagraniem na tym serwerze. Oni go ciągle otwierają i zamykają?

 

@Offtop

Swoją drogą, notice z primarygaming:

 

,,Water server is back online.

Sorry for the inconveniences.

Have fun and Good Luck

 

ZSZC Staff"

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...